Предложение за цените на услугите...

Ако искате да ни напсувате, ако смятате че нещо трябва да се промени, ако нещо не ви харесва.
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Предложение за цените на услугите...

Мнение от traqnsavov »

Хубаво е да се направи една тема където да разискваме цените на дадени услуги, долу горе да се получат едни балансирани цени на автоуслугите понеже който колега да питам все различни казва...
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение за цените на услугите...

Мнение от ivanovbg »

Като идея е добре,но пък всеки случай си е различен.Особено свързан с електрическата част.

Ама тогава може да ни подгонят за картелно споразумение :lol: :lol: :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Предложение за цените на услугите...

Мнение от delio »

когато бях в англия в лондон попитахме в шест сервиза за смяна на задни дискови и накладки на един ситроен С4 цента беше една и съща +/- 10% а тука ще ти ги сменят от 20 до 200лв
а никой все още не е обвинил англичаните в картелиране

а и там не видях сервизи които работят на черно а тука е фраш с такива и клатят цените
поради тази причина ще работиме повече и повече за по-малко пари

Вие си правете изводите
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
galgenchev
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 4:44 pm
Местоположение: София

Re: Предложение за цените на услугите...

Мнение от galgenchev »

delio написа:когато бях в англия в лондон попитахме в шест сервиза за смяна на задни дискови и накладки на един ситроен С4 цента беше една и съща +/- 10% а тука ще ти ги сменят от 20 до 200лв
а никой все още не е обвинил англичаните в картелиране

а и там не видях сервизи които работят на черно а тука е фраш с такива и клатят цените
поради тази причина ще работиме повече и повече за по-малко пари

Вие си правете изводите

Такива майстори съм ги кръстил домашни майстори и пясъчни майстори,защото и двата вида работят у тях си единия в гаража а другия на двора,и вярно работят за някакви си дребни пари колкото да си купят с тях каша за ръцете.Аз съм в бизнеса от доста години и все си викам,че тия неща ще се премахнат ама ето вече е 2012г и все същото даже стават все повече и никой не им пречи а ние будалите да плащаме данъци.Много от колегите тук са и виновни за създаването на тия пясъчно домашни майстори.Има хора тук в този сайт ( и не само в този сайт и в много други ) които или се опитват да си направят реклама или да се покажат като разбирачи и споделят информация която не трябва да излиза в публичното пространство.
За това колега си прав и наистина ще работим все повече и повече за по малко пари.
Публикувай отговор