За проблемите с ботовия спам. Предложение

Ако искате да ни напсувате, ако смятате че нещо трябва да се промени, ако нещо не ви харесва.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от ivanovbg »

Наскоро някой предложи да има въпросник за регистрация във форума. Може би трябва да се въведе за да се блокират поне тези ботове.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от dyaneff »

Аз съм за.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от ivanovbg »

:lol: добро решение. Ботовете поне не могат да ползват гугъл за справки. Само да са по лесни че одъртяваме :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от galin »

Цитирам себе си от друга тема :lol:
galin написа: ПП: Към админите, в един форум за елелктроника пичовете си бяха решили проблема. А именно, при регистрация освен регистрационната форма имаше и добавени 3 въпроса от електротехниката единия до колкото си спомням беше какво е дарлингтон. Ако не отговориш на въпросите значи нямаш представа от материята и следователно нямаш работа там даже и да четеш. Предлагам на админите така да отсеят потребителите. Даже и вече регистрираните може да минем на проверовъчен. 8)....и да дадете по лесни въпроси да не се излагаме :lol:
Ако иска админа да направи една затворена тема с избрани потребители тези дето са най редовни, а други да не я виждат и там да се правят предложения за въпросите. Три въпроса стигат само трябва да има някво ограничение на опитите иначе ще го ударят на тото. 8)
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от dyaneff »

Като се замисли човек ботовете може и с елементарна задача по математика да ги спреш. Имаше скоро един колега дето изяви желание да бъде модератор, ама даже темата не намирам за да се сетя кой беше той и дали въобще влиза във форума. Ако колегата се е покрил да се хваща някой защото този форум заприлича на пазар.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от bobolin4o »

За съжаление Модераторите не могат да правят такива промени във форума. Само Админите.
Помолил съм Админа да направи нужните промени, ще чакаме.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от dent »

:arrow:
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от bobolin4o »

:!:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от waseko »

:!:
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от gt40 »

Тва си е кошмар.
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от galin »

gt40 написа:Тва си е кошмар.
Така е
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от ivailoradoev »

колеги извинявам се но не мислите ли че всичко това става защото някои има интерес ,прекалено лесно е да се справиш с проблема но трябва да си заинтересуван,недоволстваме ама това явно не пречи на останалите
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от rangel1 »

ivailoradoev написа:колеги извинявам се но не мислите ли че всичко това става защото някои има интерес ,прекалено лесно е да се справиш с проблема но трябва да си заинтересуван,недоволстваме ама това явно не пречи на останалите
Абселютно верно :idea: Идеята май да се унищожи форума ще стане факт :?:
Е аз поне си имам алтернатива която на скоро пак проработи :lol: а и участниците сме няколко смешника(моля не се обиждайте просто за такива ни мислят)
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от bobolin4o »

ivailoradoev написа:колеги извинявам се но не мислите ли че всичко това става защото някои има интерес ,прекалено лесно е да се справиш с проблема но трябва да си заинтересуван,недоволстваме ама това явно не пречи на останалите
И какъв е точно интереса на този "някой" да изнервя точно теб, че да се откажеш да влизаш в иначе полезния форум???
Недоволствай си колкото искаш - телефонът на администратора го има в профила му!
Явно не му остава време на човека да се заеме с иначе простото решаване на проблема...
За себе си мога да кажа само, че трия тия ш***ни постове по три пъти на ден!!!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: За проблемите с ботовия спам. Предложение

Мнение от bobolin4o »

rangel1 написа:
ivailoradoev написа: колеги извинявам се но не мислите ли че всичко това става защото някои има интерес ,прекалено лесно е да се справиш с проблема но трябва да си заинтересуван,недоволстваме ама това явно не пречи на останалите
Абселютно верно :idea: Идеята май да се унищожи форума ще стане факт :?:
Е аз поне си имам алтернатива която на скоро пак проработи :lol: а и участниците сме няколко смешника(моля не се обиждайте просто за такива ни мислят)
Ако някой те мисли за смешник, то със сигурност не съм аз, писъл съм го нееднократно. Както съм писъл и да престанеш със самоиронията, която със сигурност те прави смешник в очите на някои...
Както и да е, приканвам ви да проявите търпение, защото проблемът с ботовият спам едва ли е жизненоважен за вас. Ако пък толкова много ви пречи - то...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено