Организация на собствениците на автосервизи

Ако искате да ни напсувате, ако смятате че нещо трябва да се промени, ако нещо не ви харесва.
01

Организация на собствениците на автосервизи

Мнение от 01 »

:D :D :D :D :D
Преди няколко дни, се състоя събиране в БТА на хора, имащи идеята за създаването на браншова организация на собствениците на автосервизи.
Бяхя поканени и дойдоха доста хора от Сафия, които участвуваха в разисквания, завършили със спорове и взаимно неразбиране.
А идеята е много добра.
Такава, каквато е и този форум.
Лично на мен , този форум ми се струва много по подходящ и възможен за контакти между нас.
Зада станеш участник във конференцията, се попълваха заявления и се търсеха вноски от порядъка на 100 лева първоначална вноска и 120 лева , еже-годишна вноска.
Не съм противник на идеята за такава браншова организация, макар да съм скептик за резултатите от нея.
Но един такъв начин на общуване,тук,може да ни дде значително по бързи и по добри резултати.
Така че, както усещам, готов съм не само аз, да подкрепим този форум и да го популяризираме помежду си!
И разбира се, явно е че се налага, да го подпомогнем финансово, защото от него ще имаме повече полза.

Ем Комплект 33
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

В скоро време ще има нов сайт(САС.bg - това ще е адреса).Идеята е да се публикуват и всички нормативни документи които ни касаят, а в същтото време ще може във форума да се обсъждат.
Ще има препрадка.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Публикувай отговор