Карта на потребителите

Ако искате да ни напсувате, ако смятате че нещо трябва да се промени, ако нещо не ви харесва.
Markony

Карта на потребителите

Мнение от Markony »

Моля модераторите да помолят или задължат регистрирането да е пълно и на кирилица ,за да можем да направим карта на сайта и при необходимост да я ползваме.Потребителите,които ве4е са регистрирани неправилно да бъдат помолени ли4но да се пререгистрират.За пишещите на латиница,моля да добавите на подходящо място линк на Injinera,Където има кирилица за вси4ки ОС.
Може всеки един участник и колега да се представи с няколко думи,за да се запознаем :oops:
Markony

Визитна картичка

Мнение от Markony »

Казвам се Бранко,69 набор,завършил ДВГ специалност автомобилна електроника.Преди 11 години запо4нах с тунинг...в последствие се занимавам с ремонт на вси4ки ел.системи в автомобилите.Фен съм на Хонда.Хобито ми е риболов. :D
Nimi

Мнение от Nimi »

Казвам се Николай Милев. Завършил съм "Транспортна и стройтелна електроника" - ТУ Варна (випуск '91)... Занимавам се с домашни и офис алармени съетеми, видеонаблюдение, ремонт на автомобилни аларни (основно на дистанционни), разкодиране на касетофони (ремонти не извърпшвам :wink: ), компютри, диагностичен и друг софтуер (имаме си колега който се занимава със самата диагностика и не му остава много време за нета)... ако има проблеми по електрониката на колите се намесвам при необходимост (не твърдя, че винаги успявам да помогна )...

"BOSCH CAR Cervice" - САС Инженеринг ЕООД - гр. Варна
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Христо Ламбрев се казвам.Роден съм 1962г. и от както се помня все автомобилите са ми в главата.Завършил съм ТЕ В.Пик /сега ПГТЕ Хенри Форд/спец."Автомобили-ремонт и експлоатация" 81г.През 88г. завършвам ВМЕИ "Ленин"/сега ТУ университет/ ТФ със спец."Автомовили,трактори и кари"
90г.започвам самостоятелно в един гараж с ремонт на автомобили.Създавам фирма ЕТ"Автосупер" която в последствие става "Картроник"ЕООД.От 2002г.имам договорни отнощения с Бош.Осново се занимавам с горивни системи на бензинови двг.Дизели/с електронно у-ние/,АBS и АIR BAG e следващата основна деиност.
Електрониката и off-road-а са ми хобита които все повече се вплитат в основната ми деиност.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
makgaxan

приатно ми е!!

Мнение от makgaxan »

Приятно ми е,нека и аз се представя.
Казвам се Радослав-85 година съм роден(маи съм най-млад засега :) ).
2004 завърших транспортния техникум в София-"Дж.А.Макгахан",със спецялност "автомобилен техник",сега уча във ВТУ"Тодор Каблешков"-"Транспортна техника и технологии"( ве4е съм 2ри курс :)) ).
немога да се похваля че имам собствен бизнес или че си изкарвам пари от коли,понеже гледам да уча засега,но баща ми има един гараж и отвреме на време му помагам за това онова :)
аиде това е от мен .
nightborn
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 17, 2005 9:16 am
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от nightborn »

Нека се представя и аз:)
Казвам се Цветан Енчев на 40 год. от Плевен.
Завършил съм Техникум по автотранспорт Плевен през 1983 ,със специалност "Експлоатация и ремонт на автомобили и кари" ,т.н. "двигатели с вътрешно горене".
В момента съм съсобственик и управител на автосервиз "VoyageR" в Плевен.
От всички вас тук аз съм човека с най-малките познания по електроника,поне доколкото мога да съдя от постовете ви,поради което ви моля да се снизходителни към мен,ако напиша някоя глупост:)
Благодаря ви за хубавия и най-вече полезен форум!
Едно днес е повече от две утре
LORD__DEMON
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 10:20 pm
Местоположение: Някъде из Витоша
Обратна връзка:

Мнение от LORD__DEMON »

Айде и аз да се включа. Казвам се Георги Касамаков, роден съм 1986г. По образование съм Технолог-Програмист на системи с ЦПУ, випуск '06, но от '98 се занимавам с персонални компютри, а от '03 с локални мрежи. Автомобилите и по-скоро ремонтите са ми хоби, както отчасти и електротехниката. Айде със здраве!
Сексът е като снега, никога не знаеш къде ще те изненада, колко сантиметра ще е и колко време ще продължи!
quad
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 1:45 am

Re: Карта на потребителите

Мнение от quad »

От Търговище, автоелектрониката ми е само хоби.
Последно промяна от quad на Сря Ное 05, 2014 1:42 pm, променено общо 2 пъти.
BaHka
КОЛЕГА
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:15 am
Местоположение: Силистра

Re: Карта на потребителите

Мнение от BaHka »

Казвам се Иван Огнев роден през 84-та година. Завърших Механотехникум-а в Силистра специалност Радиотехника и телевизия. Хоби са ми колите и работя в един автосервиз на семейни приятели и лека полека се уча на автомобилната диагностика с FSA740 и KTS540.
Публикувай отговор