Тракане като при деизелов двигател

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
danielll
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:31 pm

Тракане като при деизелов двигател

Мнение от danielll »

Здравейте колеги, нов съм в този форум и сум от скоро шофъор. Може да сте срещали проблем като моя някаде в форум но просто нямам време да проверя и искам да изрязя конкретен случай - моят. Имам Опел Астра - Ф 1.6 бензин моно инжекция 75 коня 95 година. Нещото което ме притеснява е че вчера когато си трагвах от работа запалих колата (нямам газова уредба карам на бензин) няма проблеми пали всичко 6 но след като се заслушах в звука на двигателя чух че работи и се чува като дизелов джигател когато поддадох малко газ продължи. Карах малко така като спрях отворих капака да видя да не би нещо което мога да го видя но не видях нищо не редно всичко беше нормално качих се и трагнах кам нас след около 2 3 мин каране се оправи... скоро смених всички консумативи по колата ремаци ролки филтри маслото предни накладки.
моля дайте мнението си защото не искам да скачам директно в сервиза отново :(
благодаря предварително ...
ismail
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 1:52 pm

Re: Тракане като при деизелов двигател

Мнение от ismail »

Или маслото не ти е хубаво или повдигачите на клапаните ти са задръстени.
danielll
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:31 pm

Re: Тракане като при деизелов двигател

Мнение от danielll »

мисля че не е от маслото сменях го много скоро и проблема ми го направи само 1 път днес я палих сутринта бучеше нормално тихо даже пришпорих леко да видя пак но нямаше нищо като си трагвах от работа пак си беше добре :roll: дано да е от студеното :?
Публикувай отговор