Каква кола да си купя?трудна работа...

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
Neo

Каква кола да си купя?трудна работа...

Мнение от Neo »

Значи събрал съм 4-5000лв. и мисля да си купя някаква кола но пред мен седи тежкият въпросът каква точно да бъде тя и се надявам вие да ми дадете съвет за тези пари каква кола ще е най-добре да си купя като аз търся комфорт, устойчивост на пътя и разбира се да не харчи много
Ta4kata

Мнение от Ta4kata »

MI dati kaja za 5000 lv ima kakvo da si nameri6 edinstvenoto koeto bix ti kazal da si zeme6 Nemska kola za6toto e nai evtina za podryjka Opel Ford VW kato bix ti kazal 4e Opela i VW sa nai dobri no kato model VW pazat ili Omega kombi koqto vozi kato lodka za dvigatel ni6to nemoga dati kaja. Samo znam 4e vozat dobre evtina podryjka i imat podxodq6to oka4vane za na6ite pyti6taa
Markony

Мнение от Markony »

Ta4kata написа:MI dati kaja za 5000 lv ima kakvo da si nameri6 edinstvenoto koeto bix ti kazal da si zeme6 Nemska kola za6toto e nai evtina za podryjka Opel Ford VW kato bix ti kazal 4e Opela i VW sa nai dobri no kato model VW pazat ili Omega kombi koqto vozi kato lodka za dvigatel ni6to nemoga dati kaja. Samo znam 4e vozat dobre evtina podryjka i imat podxodq6to oka4vane za na6ite pyti6taa
Абсолютно правилно...ако има6 малко умения за да я поддържа6.Ако оба4е искаш да не пипаш нищо вземи си японска..малък клас,но да ти я избере познава4!!!
Заключено