Тема за Благодарност

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Тема за Благодарност

Мнение от presko79 »

Колеги ,искам да драсна едно друго за оказано сьдеиствие на колега от този форум и да дам един вид публичност на проблемите пом ВП 44.
Значи колегата е VELI. Пратих му 2 помпи ВП 44 като едната беше в насипно сьстояние.
Колегата смени прословутите транзистори и дозглоби тази която беше парчетосана.
При работата с едната кола изпитах някои затруднения обадих се на колегата ,тои не отказа помощ ,доиде в Габрово при мен Удари едно рамо и работите заспаха.
Искам да искажа своята благодарност кьм човек които откликна ,не ме орита при вьзникнал проблем(защото и това се е случвало)и се дьржа изключително грамотно.
Хвала на такива колеги които не крият занаята и оказват истинска помощ.

Ако темата не е за тук нека бьде преместена по усмотрение на модовете
Бензина е за измиване на дизелови части.
vrm
КОЛЕГА
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Авг 12, 2009 10:13 pm
Местоположение: холандия,хага

Re: Тема за Благодарност

Мнение от vrm »

Евала на колегата.Затова сме колеги,да си помагаме!
90% от проблема е от последния ремонт!
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Тема за Благодарност

Мнение от waseko »

Като става въпрос за Veli ,заслужил е благодарности,не за първи път се отзовава човека.Пожелавам го и на други ЧОВЕЦИ.Поздрави.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Тема за Благодарност

Мнение от rangel1 »

Де да бяха всички такива.............
veli
КОЛЕГА
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 12:42 am
Местоположение: Хасково

Re: Тема за Благодарност

Мнение от veli »

Изключително съм поласкан и радостен от признателноста на Пресиян и Васил.Такива думи се печелят трудно,губят се лесно.Нищо не ме прави по щастлив да помогна на всеки добър човек,а благодарноста му ме мотивира да се развивам професионално и житейски.Чувствам се много богат и щастлив,макар че съм на квартира и 16часа на ден кирлив:)
makaveli70
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Дек 22, 2009 9:41 pm

Re: Тема за Благодарност

Мнение от makaveli70 »

аз пък съм благодарен на колегата преско като се видим някои ден ще го почерпя :) трябва да има повече свесни хора които си помагат и да се знае че колкото да си добър винаги има нещо което може да пропуснеш.Весели празници на всички.
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Re: Тема за Благодарност

Мнение от MOTORSPORT »

Да така е трябва да си помагаме ,но този кръг от хора трябва да е по затворен появяват се разни помияри които вчера си купили инструменти от метро и вече са майстори дават оценки на хора които години на ред са се трудили и едва ли не ние сме длъжни да им поднесем всичко на готово.Ако се ограничи достъпа до този сайт много хора ще споделят повече информация това е мое мнение и наистина ще сме си доста полезни.
Живей за да ядосваш другите!!!
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: Тема за Благодарност

Мнение от Aspar »

MOTORSPORT написа:Да така е трябва да си помагаме ,но този кръг от хора трябва да е по затворен появяват се разни помияри които вчера си купили инструменти от метро и вече са майстори дават оценки на хора които години на ред са се трудили и едва ли не ние сме длъжни да им поднесем всичко на готово.Ако се ограничи достъпа до този сайт много хора ще споделят повече информация това е мое мнение и наистина ще сме си доста полезни.
Здравейте,на 100% подкрепям колегата , от този форум съм научил неща и много колеги са ми помагали благогодаря на всички . Надявам се и аз да сам бил полезен и наистина ако може да се ограничи достапа би било по добре . Желая на всички весели празници много здраве и успехи през 2010 г.
noize
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 12:19 pm
Обратна връзка:

Re: Тема за Благодарност

Мнение от noize »

Ограничаването не е решение според мен... има майстори в дадени области, които понякога трябва да се допитат до майстори в други. Например аз работя по газовите уредби, мога да помагам със съвети(въпреки че не споделям много щото съм го натрупал със години тоя опит) но ми трябва от време на време помощ от майстори жичкаджии. Не съм се обръщал към такива от този форум, защото точно до гаража има такива и са ми на едно свиркане, да помагат.
www.nofire.free.bg - Форум за огнени изкуства
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Re: Тема за Благодарност

Мнение от MOTORSPORT »

noize написа:Ограничаването не е решение според мен... има майстори в дадени области, които понякога трябва да се допитат до майстори в други. Например аз работя по газовите уредби, мога да помагам със съвети(въпреки че не споделям много щото съм го натрупал със години тоя опит) но ми трябва от време на време помощ от майстори жичкаджии. Не съм се обръщал към такива от този форум, защото точно до гаража има такива и са ми на едно свиркане, да помагат.

Точно поради тази причина трябва да се ограничи достъпа и да останат хора които наистина са професионалисти ,а не такива които са решили че могат да ремонтират всичко или само да ползват информация на готово без да споделят каквото и да е.
Живей за да ядосваш другите!!!
noize
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 12:19 pm
Обратна връзка:

Re: Тема за Благодарност

Мнение от noize »

И как ще определиш кои са професионалисти и кои не... Трябва така да се направи ама не може да се определи, пак казвам има специалисти в различни области. Иначе като си помисля може да се ограничи до тесен кръг от потребители чрез някакви тестове примерно ... дедазнам
www.nofire.free.bg - Форум за огнени изкуства
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Тема за Благодарност

Мнение от rangel1 »

И аз да изкажа големи благодарности към всички колеги помогнали по един или друг начин и се надявам че и аз съм успял да помогна на някой(макар че немога много) :lol:
Извинявам се на всички които съм засегнал някак си :oops: :oops: :oops:
А що се отнася за ограничения в форума съм съгласен защото напоследък наистина стана така
че сульо и пульо пита как да си оправи колата макар че от името на форума си личи за какво е
та явно и за това много колеги който са на високо ниво се отказаха да помагат и споделят пример мога да дам с боболинчо човека му писна явно да се занимава с глупости и се отказа
като това за нас е голяма загуба извинявам се и лично на него та дано се завърне че губим кадри :oops:
Честита коледа и весело посрещане на новата година много здраве и готини к...и :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Тема за Благодарност

Мнение от bobolin4o »

rangel1 написа:А що се отнася за ограничения в форума съм съгласен защото напоследък наистина стана така
че сульо и пульо пита как да си оправи колата макар че от името на форума си личи за какво е
та явно и за това много колеги който са на високо ниво се отказаха да помагат и споделят пример мога да дам с боболинчо човека му писна явно да се занимава с глупости и се отказа
като това за нас е голяма загуба извинявам се и лично на него та дано се завърне че губим кадри :oops:
Честита коледа и весело посрещане на новата година много здраве и готини к...и :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Честита коледа и от мен!
Рангеле, благодаря ти за високото ти мнение за мен, макар че лично аз бих се изказал по-скромно относно възможностите си :) . Не ми е писнало, просто напоследък не ми остава време да пиша във форума, а и по последните активни теми не виждам какво мога да кажа...
Що се отнася до ограничаването на достъпа, нямам нищо против. Пък и първоначалната идея беше такава - то се вижда и от втората половина на форума... Пише "Ще бъде за затворен кръг от потребители" Остава да се изпълни.
Поздрави на всички и весело посрещане на Новата 2010 година!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
najdobrix
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 7:44 pm
Местоположение: Sofia kv.Krasnapolyana
Обратна връзка:

Re: Тема за Благодарност

Мнение от najdobrix »

Поздрави на всички и весело посрещане на Новата 2010 година!
Много здрае и щастие ви пожелавам,а всичко друго да можете да си го купите.
p.s.Админ по какви критерий ще се определят имащите права?
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Тема за Благодарност

Мнение от NASKO12234 »

Честита коледа и от мен. Прави сте че би трябвало да се ограничи достъпа на хора които не са в този занаят. И аз съм от по новите в този форум но не смятам че трябва да трупам мнения като се обаждам навсякъде и да пълня темите с глупости. За благодарности - аз съм БЛАГОДАРЕН на много от вас колеги макар и да не съм попитал за нищо досега но съм намирал много отговори другите теми. Благодаря още един път и весело изкарване на новата година.
Публикувай отговор