Форд пробе проблем имобилаѝзер

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
niki205
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Яну 17, 2010 3:29 am

Форд пробе проблем имобилаѝзер

Мнение от niki205 »

значи колата с всички екстри 98ма година 2.0 16клапана но не пали... и е на 103 000км... трагедия
вкарвам ключа давам на контакт всичко угасва оставят само лампите на енджин чек и мигащата лампа за имобилаизера с ключ, мотора върти но не пали... бензин има до инджекциона но нема ток на свещите следователно системата спира тока на бубината... направих друг ключ понеже се опасих че тоя не е оригинален въпреки че има щампа форд викам може се е бъгнал чипа... но уви и с нович ключ лампата не угасва и колата не пали... голама лудница една година се мъча да запаля тази кола но немога купих я така с един ключ и изгоряла бобина смених направо цялото делко където също са бобината и комутатора нова дистрибуторна капачка взех но пролема с имобилайзера остава, единсвеното което разбрах е че когато откача котииката на имобилайзера която е зад дигиталния часоник близо до компа като разкача тази малка черна кутиийка лампата за имоб. усгасва но искара отново няма и колата не пали.Моля ви се колеги помогнете ми в пълна безизходица съм колата е 2.0л 16в и все още във Франция.Ако имате идеи или предположния за отстранчшане на тази система или проблема в тази система моля пишете ще ви бъда много благодарен тука има още по темата надявам се да имам право да покажа този линк http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php? ... 8&p=194449