Ще си купивам BMW

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
mitko_semov

Ще си купивам BMW

Мнение от mitko_semov »

Искам малко мнения. Обявата е:

Bmw 318 2700 ЛВ.
регистриран - август 1986 г. , пробег - 185000 км, цвят - Тъмно сив, особености - 2(3) Врати, Аларма, Газова уредба, Ел. Огледала, Купе, Стерео уредба, Центр. заключване,

Колата е на един колега на баща ми, километрите са реални, знам защото той ми каза колко го е карал и познава предишния собственик и знае колко той го е карал. Колата е без забележки по купето, няма и следа от ръжда, сменени са всички консумативи ( тампони, накладки, уплътнения, гарнитури всичко). Върви като змей, а и цената не е зле. Искам просто мнения. :D
Markony

Re: Ще си купивам BMW

Мнение от Markony »

mitko_semov написа:Искам малко мнения. Обявата е:

Bmw 318 2700 ЛВ.
регистриран - август 1986 г. , пробег - 185000 км, цвят - Тъмно сив, особености - 2(3) Врати, Аларма, Газова уредба, Ел. Огледала, Купе, Стерео уредба, Центр. заключване,

Колата е на един колега на баща ми, километрите са реални, знам защото той ми каза колко го е карал и познава предишния собственик и знае колко той го е карал. Колата е без забележки по купето, няма и следа от ръжда, сменени са всички консумативи ( тампони, накладки, уплътнения, гарнитури всичко). Върви като змей, а и цената не е зле. Искам просто мнения. :D
Хубав двигател лесна подръжка.По автоморгите има 4асти бол.Трябва му хубаво масло и може да изкара 300к км.
georgiam

Re: Ще си купивам BMW

Мнение от georgiam »

малко скъпичко! това си е 20 годишна кола!
но си зависи от колата:)
за вървевнето , не че не вървят ама този двигател е малко слабичък за купето! имат здраво окачване, малко дарвено возят, ама това се води спортна кола:)
ако можеш му свали от цената!
а другото което е 4е по4ти на вси4ки има щтракат повдигачите, това е понеже масово ги карат с масла които не са за тези коли!!
epcilon
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 10:11 am

Мнение от epcilon »

Колкото и да е запазено, наистина все пак е кола на 20 години.Около 2000 е добра цена.
Заключено