Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
bigboy
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 9:28 pm
Местоположение: Панагюрище

Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Мнение от bigboy »

Проблема е следният не иска да синхронизира ключа и трябва на всяко палене да се въвежда кода ако некои се е сблъсквал с същия проблем нека сподели
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Мнение от Ilko »

Аз съм се "сблъсквал" ...
Обикновено премахвам имобилайзера и евентуално монтирам ново китайско дистанционно.
Ако клиента държи да си го има, следва ремонт или на ключа или на приемника или друг ключ.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Мнение от nik7dob »

преди два дена - меган сценик 99 с Sirius 32 - спира жената на бензиностанцията и колата повече не пали.Какво се оказа ли? - част от записа в МКУ-то в UCH изтрит.Защо - никой не знае.Емулатор реши запалването,но след това няма мигачи и чистачката прави каквото си иска,включваш задна тръгват мигачи,и какво ли не.Ново UCH от моргата и всичко си тръгна.И като за капак на всичко - една нова бобина за да заработи на 4 цилиндъра
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Мнение от ivanovbg »

И аз съм забелязал тази закономерност при рената, фиатите и алфите. Проблемите с имотата си вървят ръка за ръка с някоя бобина. След разговори с клиентите се разбира че от месеци са карали с прекъсване и/или загуба на мощност, но понеже след определени обороти обикновено спира прекъсването и са отлагали във времето посещението при "доктора".
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Проблем не иска да синхронизира ключа Рено Меган Сценик

Мнение от Ilko »

За Фиати-те напълно подкрепям.
Едно 1,4 12в. ми разказа играта - всяка седмица в продължение на месец си повреждаше записа в компа... Накрая се оказа дефектна свещ.

Клиента ми казваше, че чат-пат губи цилиндър, ама и вала му беше зле та баш не можеше да се разбере от какво точно го губи.
Публикувай отговор