защо махате имобилайзери?

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от delio »

Да не се залъгваме клиентите не пасат трева той преди да дойде е изчел една камара форуми и знае че за една услуга не се плаща няколко пъти.Нещата в бг стоят по гадния начин че е добре ти да вземеш парите защото втория след теб го прави на по-ниска цена това искам да ти кажа.Клиента отива и започва с театъра ходих да ми махнат иммото но казаха че не става и ми направиха ключа но той пак се скапа и се започва една българска хранилка и едно българско надцакване с това къде ходи ама ми казаха че е сложно и скъпо а вторият майстор казва абе какъв е този майстор къде ходи дай аз ще го направя и ти вече си загубил клиента а и има вероятност да те нахрани тук там в нета . Съжалявам че е така но това е БЪЛГАРСКАТА реалност внинаги когато съм искал да оставя иммо клиента се е връщал и ми обяснява как някой му го е махнал за жълти стотинки или съм разбрал от друго място.
И аз искам да му обуча ключ няколко пъти или да му ремонтирам иммото но има интернет форуми и хората не ядат доматите с колците.
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
Tqnata83
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Юли 30, 2010 7:35 pm

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от Tqnata83 »

ipivan написа:
Вектра Б,IMMO2,TMS370
Механичното ми го направиха,ама то това е за шлосер не за ключар!
Сваля се имото разпоява се тмс-а изкарва се пина и после с оп-кома обучаваш друг ключ и изтриваш другите който не са в клиента
Винаги така съм правил опелите .
Но при опелите никога не съм имал случай с омазано иммо. /ДО астра H/
А едно време иммо 2 не можеше да се копира, но сега наизлязоха какви ли не китайски чудеса.
sinigera
КОЛЕГА
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 7:56 am
Местоположение: Трявна

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от sinigera »

докато има такива колеги и разсаждения ще се увеличават майсторите с китайската техника,туй го има в менюто а него прави,едиси кой уред ми скапа едиси кой модул и тъй нататак
KESS-5.017 EU and KTAG-7.020 EU ready for sale(FULL UNLIMITED)-0898484308
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от ipivan »

Tqnata83 написа:Сваля се имото разпоява се тмс-а изкарва се пина и после с оп-кома обучаваш друг ключ и изтриваш другите който не са в клиента
Това го зная,че така се прави ама темата май за друго беше!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от bobolin4o »

delio написа:А в утрешния ден колата идва пак но с лошо махнато иммо и се започва търсене на оригинален софтуер защото някой го е махнал за 30лв. и го е омазал...
Е точно с такава ситуация се сблъсках... не само, че е лошо махнато имото, ами е махнат и еепрома от компа... Е как да разбера защо на човека е угаснала колата в движение? Памет за грешки - нанайци...

Сега колата си е все още с оригиналните ключове, работещи дистанционни и имо. Някой някога е почиствал BSI от вода и вероятно е издухал с компресора един елемент от платката... и за по-лесно е отпоил еепрома от компа, щото така пише във ФОРУМИТЕ!!!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от VOLUMAX »

bobolin4o написа:.................
Аз пък се радвам на такива случаи . К'вото и да и има на една кола тя е просто една кола , винаги има начини да се поправи .
Просто от цялата работа извода е ,че клиента винаги страда :)
Ама той нали за това е клиент ... да не си е купувал счупена кола ... кой му е виновен ?
Лошото е ,че много от колегите са прихванали навика първо да плюят по колегите дето преди това са правили нещо по тази кола
и чак тогава се захваща да види какъв всъщност е проблема .
Мислят си ,че ще се издигнат в очите на клиента като му покажат другия колко е бил некадърен :mrgreen:
Глупости на търкалета , правиш му колата ,режеш му главата и го пускаш по пързалката с найлон и щеки :lol:
А относно имобилайзерите , работим по желание на клиента .Който иска му го махаме който иска му го ремонтираме .
Изобщо не се притеснявам ,че ще свършат :)
КТМ is the BEST fuck the rest !
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: защо махате имобилайзери?

Мнение от bobolin4o »

Е аз да съм казал, че не се радвам?
Напротив, радвам се... тя ако беше наред, нямаше да дойде при мен, че да изкарам някой лев...
И не съм плюл никого пред клиента, просто съм му обяснил ситуацията...
А че няма да свършат е повече от ясно.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор