CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от NASKO12234 »

Та въпросната кола, къса ангр. ремък -нататък не е нужно да обяснявам. Разглобих я до някъде - стигнах до дюзите, развих им болтовете - два скъсани, един провлачи резбата но излезе и един се разви - до тук си викам щетите са малки. Опитах да мръдна дюзите да отлепят, не се получава. След чесане там дето не ме сърби и няколко разговора по телефона, ми беше обяснено че няма да излязат и ще се наложи да ги режа. Сега имам два въпроса - някой от вас може ли да ги изкара, и втория е да ви се намират дюзи втора употреба за тази кола с номер по BOSCH - 0 445 110 059.
bayov
КОЛЕГА
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:23 pm
Обратна връзка:

Re: CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от bayov »

Има хидравлични глави и приспособления за тази цел.С обратен чук става пак но ако е много спекла само хидравлика.Аз тегля с 15т и за сега ми върши работа .Виж за някои колега дето ти е близко и има хидравлика
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от NASKO12234 »

bayov написа:Има хидравлични глави и приспособления за тази цел.С обратен чук става пак но ако е много спекла само хидравлика.Аз тегля с 15т и за сега ми върши работа .Виж за някои колега дето ти е близко и има хидравлика
Колега, аз лично нямам хидравлика, но колега който има ми обясни че ще счупим капака и пак няма да ги изкараме. Пак питам, някой наема ли се да ги изкара, аз съм обяснил на клиента че има вероятност да се счупи капака и в краен случай да ги режа.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от rudoni »

Има течност в едни кутийки като Ред бул и поливаш върхе тях и след време се отлепят и си ти на ход с обратния чук. Как се казваше забравих .Правих това упражнение на Гранд Чероки.Бях писал някъде тук.
С нами Бог!

0886 224486
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

Re: CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от Cho4o »

имам човек ,който се занимава само с това - вадене на такива дюзи и възстановяване на преебани резби . Къде е главата ?
Autotronics Service
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: CHRYSLER VOYAGER 2002г. 2.5CRD - Дюзи

Мнение от NASKO12234 »

Главата е на колата и се намира до Керамоти Гърция. Ако ме свържеш с човека мога да му се обадя и да се разберем какви пари иска и пътните разходи, пък накрая ще пием и по едно узо няколко пъти ще изкара няколко дена на морето и така........
Публикувай отговор