E90 FRM модул

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
VenciNikolov
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Апр 27, 2012 11:33 am

E90 FRM модул

Мнение от VenciNikolov »

Колата е BMW e90 320d 12.2005 година.Има проблем с адаптивния ксенон - фаровете не завиват,а при стартиране на двигателя само десния си прави проверка,като премества лупата нагоре и надолу.Въпростноят Footwell Module(FRM) управлява точно тази финкцуя(и още няколко).Въпросът ми е дали мога да го разчета с Inpa или някаква друга програма,за да разбера дали проблемът е в модула или в машинките на фаровете.
П.С. При стартиране на двигателя след около 20-30 секунди излиза грешка на таблото.
Изображение
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: E90 FRM модул

Мнение от bobolin4o »

INPA ще ти свърши работа.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
VenciNikolov
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Апр 27, 2012 11:33 am

Re: E90 FRM модул

Мнение от VenciNikolov »

Благодаря!Ако има някой който се е сблъскал с такъв проблем,ще се радвам да сподели как се е оправил :)
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: E90 FRM модул

Мнение от ivanovbg »

Тук сме професионалисти и едва ли има колега който не се е сблъсквал с подобни проблеми и не само при Е90. Някои се оправят с ремонт на фара, други с ремонт на блока, трети с ремонт на инсталацията, а четвърти с нови части. Всеки път е различно. Ако не си навътре с нещата отиди на сервиз за да не ти излезе доста по скъпо от закупуването на Инпа. Иначе желателно е да ползваш http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4779958
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
VenciNikolov
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Апр 27, 2012 11:33 am

Re: E90 FRM модул

Мнение от VenciNikolov »

Завършил съм ТТТ в ТУ-Варна,не съм много на вие.Просто не съм се сблъсквал с BMW до сега :) Пък като ги знам по сервизите....по-добре да си ги оставя така.
Благодаря за линка! :)
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: E90 FRM модул

Мнение от bobolin4o »

Господин Венци Николов, завършил ТТТ в ТУ-Варна, в този форум вземат активно участие предимно ония "по сервизите".
Останалите членове се регистрират с единствената цел да намерят решение на проблемите си. И тези решения им се дават пак от ония "по сервизите".
Така че, следващият път моля да се съобразите преди да напишете нещо такова! И ние сме хора все пак...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено