BMW X5

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

BMW X5

Мнение от vesko »

2008г 3.0 кубика,след смяна на задни накладки изкача грешка за датчика за износването им.Опитах се диагностично да я изтрия ама не е трие, датчика е нов по''trw''.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BMW X5

Мнение от ivanovbg »

Нулирай интервала и би трябвало да изчезне грешката. С какво се опитваш? Май първо от АБС-а трябваше да я изтриеш грешката и после да нулираш.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: BMW X5

Мнение от auto215 »

А номера на грешката е ? някой освен по пробег и по време броят интервала за сервизиране на накладките колкото и да е малоумно.втория вариант е по лесен не трие нищо ако напрежението е ниско бутни му едно зарядно и пробвай
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: BMW X5

Мнение от vesko »

тук се получи едно разминаване,аз се опитвах с ,,kts-a''ама нещеше, а с аутоком я изчисти?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BMW X5

Мнение от ivanovbg »

Аутокома автоматично чисти грешката и нулира интервала, а с Ктс първо трябва да изчистиш грешката и после да нулираш.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: BMW X5

Мнение от vesko »

ivanovbg написа:Аутокома автоматично чисти грешката и нулира интервала, а с Ктс първо трябва да изчистиш грешката и после да нулираш.
благодарство, свършихме работа до край,а ктс-а ще го продам :) аутокома го удря маи.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: BMW X5

Мнение от rangel1 »

,а ктс-а ще го продам :) аутокома го удря маи.[/quote]
Бързо до като не са станали по 500лв особенно от как са събрали дрогирани да им правят еси 2 :lol:
alfista
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: BMW X5

Мнение от alfista »

Днес ми се наложи да правя тази интервенция с КТС на Х6,значи първо в адаптациите трябва да се даде ,че накладките са на 100% (нови) и след това грешката се трие и всичко е ок.
Публикувай отговор