нисан навара-авариен режим...

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

нисан навара-авариен режим...

Мнение от vesko »

2008г D40 174к.с, чупили са два пъти турбо от който единия орг. гарет последно е монтирано втора ръка и колата дойде с надув 2--а бара върви на гръм,грешка вадеше в Н75 смених го буста слезе на 1,2 някъде ама сега при по-високи обороти като издеятелстваш малко с колата влиза в режим без турбо направо умира хваща P1272 грешка датчик на рейла.Дали няма някъв объркан софт макар, че немисе вярва ама все пак с кво мога му сваля файла.
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от NASKO12234 »

Смени първо горивния филтър и провери тръбопроводите за запушване, наскоро имах такъв случай. Недостиг на гориво и авариен режим. Сензора можеш да го замериш, на червения кабел на контакт 5в на черния при празен ход 1.7 - 2.0в при 2000оборота2.0 - 2.3в. Успех.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от nik7dob »

Колега, какво стана с този проблем?
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от vesko »

nik7dob написа:Колега, какво стана с този проблем?
Ами колата е при мен, ама не съм я чоплил още.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от vesko »

Тук след продухване и смяна на горивен филтър нещата се оправиха мерси на включилите се колеги.Да не пускам нова тема таз кола как се чипва някой да сподели ,в галето 4 няма дани за сваляне на файла или по точно казано в менюто няма "навара"
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от NASKO12234 »

Колега, не я чипвай, тя и това което има и е много. Искам да кажа че основния проблем при тях е че прегряват буталата и задират.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: нисан навара-авариен режим...

Мнение от vesko »

и аз тва му казвам,че върви много ама тои клиента не чип,ама го кандардисах де казах му че немога му сваля файла,мерси за съдеиствието :wink:
Публикувай отговор