Audi TT 2001г. деактивиране на фабрична аларма

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
madbg
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Мар 23, 2013 12:15 pm

Audi TT 2001г. деактивиране на фабрична аларма

Мнение от madbg »

Привет
Колата няма патрони на вратите, дистанционното не работи.Явно съм активирал с пробната лампа алармата.Колата пали, но мигат мигачите(явно сирената е махната) и не работи бутона за отключване.Открих две допълнително слагани аларми, но и двете не са в играта.Въртя с отверка бравата на шофьорската врата, но само заключва.
Най-хубавото е че Вагкома се прецака и ползвам Аутоком.
Как мога да изключа алармата?
Някой може ли да сметне кодировката?Като кодирам само с нули не се вкл. алармата, но и стъклата не се смъкват като отвориш вратата.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Audi TT 2001г. деактивиране на фабрична аларма

Мнение от ivanovbg »

Остави кодировката, а виж на живи ключетата на патроните,...Би трябвало като отключиш да се деактивира. Иначе виж в рос теча.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
madbg
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Мар 23, 2013 12:15 pm

Re: Audi TT 2001г. деактивиране на фабрична аларма

Мнение от madbg »

Лошото е че не вярвам на Аутокома.Като въртя шофьорската врата да заключва ми отчита ключето на пътническата.На отключване нищо не вижда.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Audi TT 2001г. деактивиране на фабрична аларма

Мнение от ivanovbg »

Еми научи се да вярваш :D Грабвай мултицета и ....
Правих на една Q7 точно подобен проблем. Сменям бравата с някаква ... не оригинална, но нова. Оказа се че вътре в нея бяха забравили да монтират един резистор 100 ома. След монтажа му започна и да отключва.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор