нисан навара

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
piston
КОЛЕГА
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 5:04 pm
Местоположение: Razgrad

нисан навара

Мнение от piston »

......с какво ги четете тия .....? ако знаете споделете ,пробвах с ауто ком , но не ще....!
специално за японски ли трябва да е четеца....? :(
Прави каквото трябва- да става каквото ще!

Марк Аврелий
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: нисан навара

Мнение от rockton »

-Карманскана(само че Оригинала ня емулатора) чете, за което гарантирам понеже съм преглеждал Навара на два пъти , би трябвало и Лънча да го може но не мога да твърдя на 100% понеже нямам Лънч! А на автоКоня :mrgreen: не разчитай за такива автомобили , то оставаше за тея дребни пари които струва- да може всичко и особенно по азиатците и тогава китайците щях да ги призная за "извънземни" :lol:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: нисан навара

Мнение от ivanovbg »

Лънча си ги чете без проблем, но за старите си иска преходник. А аутокома няма проблем с Наварите след 2005г.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: нисан навара

Мнение от Todio »

Те Навари бол!!! Да беше казал коя година и с какъв мотор, щеше да е по лесно.
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: нисан навара

Мнение от NASKO12234 »

Колеги, предполагам че става въпрос за старата Навара - D22, новата D40 е по ОБД и се чете лесно. Със D22 и аз съм имал проблеми, примерно АТСа един път се закача а друг път неще. Последния път когато не можах да се закача говорих с производителя и ми обясниха че ако помпата е ZEXEL /дано да съм го казал правилно / а тя беше, не може да се закачи и трябва преходник и понеже са имали питания и от други колеги ще пуснат такъв преходник.
piston
КОЛЕГА
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 5:04 pm
Местоположение: Razgrad

Re: нисан навара

Мнение от piston »

NASKO12234 написа:Колеги, предполагам че става въпрос за старата Навара - D22, новата D40 е по ОБД и се чете лесно. Със D22 и аз съм имал проблеми, примерно АТСа един път се закача а друг път неще. Последния път когато не можах да се закача говорих с производителя и ми обясниха че ако помпата е ZEXEL /дано да съм го казал правилно / а тя беше, не може да се закачи и трябва преходник и понеже са имали питания и от други колеги ще пуснат такъв преходник.
......да D22 е 2002година ....благодаря за отговорите ще се търси подходящия четец......
Прави каквото трябва- да става каквото ще!

Марк Аврелий
werty
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Апр 24, 2010 8:31 pm
Местоположение: Пловдив

Re: нисан навара

Мнение от werty »

maxidas ds708 няма проблеми с тях
Публикувай отговор