гранд чероки 4.0 бензин

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

гранд чероки 4.0 бензин

Мнение от iohostart »

Здравей те , черокито е 1998 година 4.0 бензин код на мотора ERH 174коня проблема е следния няма управление на бензиновите дюзи проверил съм инсталацията е здрава има обикновена газ на газ пали и върви махнах емулатора на дюзите прозвъних кабелите до компа здрави са има захранване на дюзите помапата работи прави 3 бара на диагностика грешки няма лаунча ми дава да пусна на тест само 5 и 6 дюза извадих реиката като пусна тест на 5 и 6 тръгват и впръскват гориво на стартер на нито една от дюзите няма импулс можете ли да ми кажете имото какво спира на тая кола никаде не намерих кое точно спира имото на таблото не свети ключ, според схемата в аутодата мерих и захранване и маси на компа има колата сега е докарана от англия на платформа нямам и инфо защо е изхвърлена по думи на клиента изпратили са му я роднини и са му казали че работи и на бензин и на газ.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: гранд чероки 4.0 бензин

Мнение от ivanovbg »

90% от иммотата спират горивото, а останалите 10 и искрата, В случая не знам какво точно спира. Напълно възможно да е иммо.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: гранд чероки 4.0 бензин

Мнение от iohostart »

Колега нямах време да проверя дали тоя модел има иммо доколкото оспях да намеря инфо има и модел без иммо утре сутрин ще я разглобя под волана да видя там дали има антена лаунча не разчита нищо друго освен бензиновия комп ще пробвам и с ктса да видя какво ще каже той .
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: гранд чероки 4.0 бензин

Мнение от iohostart »

Някой колега може ли да махне иммото на компа срещо съответното заплащане номера на компа
p56041 520ac , motorola s\n 16a757poefs, modul s\n tem1228poefs
Публикувай отговор