Пораснаха пилци,поебаха квачки

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от auto215 »

Темата не знам дали е за тук ,ако не е преместете я.Какво ще кажете за човек който сте го обучили от нула (практически казано) който има диплома за ( техник-механик на автомобили, кари и двигатели; завеждащ учебна работилница; техник складово обзавеждане; младши автоконтрольор; обслужващ-бензиностанция; продавач-консултант в магазини за авточасти; механик и монтьор на транспортни средства и др.) ,За мен е чест да го правя ,да дам ръка на младите за развитието им но плюенето по човека които ги е научил на нещо неписано в учебниците и методиката за ремонт е меко казано неправилно.Всеки има правото да се бори сам ,но да плюе в паницата от която е ял и се е научил на нещо е грубо. Споделете имате ли такива недоразумения,От сега нататък , ако искат развитие пинизите няма да бъдат споделяни,иначе ще четат ФорУма и ще го духат .Във всеки гараж тунер не мож имете след тях. :(
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от ivanovbg »

Направи добро и изяж лайно са казали хората. Не си го научил на най важното - УВАЖЕНИЕТО! Лош учител си - заслужил си си го.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от NASKO12234 »

Колега, за да напишеш това, явно много ти е докривяло. Не е първия такъв случай, няма да е и последния - за съжаление. И аз съм минал по този път. Неприятно е разочарованието от човека.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от ivanovbg »

Ще му писне я, но ще видиш дали ще вземе друг ученик.
И аз съм лош учител и затова не взимам ученици. Не мога да ги науча на уважение и туйто. За какво да си хабя нервите?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от ipivan »

То някои неща се учат през първите 7 години.Като ги няма тези първи години,нищо не може да се направи!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от rudoni »

Тежка тема! И аз съм патил, но това е живота! На почти 60 съм и почнах да си мълча! Да се учат сами и да видим резултата!
С нами Бог!

0886 224486
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от bobolin4o »

Резултатът ще е какъвто е бил винаги...
Умният човек няма нужда да го учиш, ще се научи с времето и допуснатите грешки.
Глупавият - колкото и да го учиш - глупав ще си остане.
При мен са пребивавали само двама, единият след една година напусна и вече 15 години е майстор (от хората чувам, че казва с уважение кой го е "учил"... което е вярно само донякъде... по-скоро той "открадна" занаята, евала...); другият напусна преди 8 години... и преди около месец ми се обади да пита дали мога пак да го взема...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от NASKO12234 »

ipivan написа: Чет Апр 27, 2017 5:54 pm То някои неща се учат през първите 7 години.Като ги няма тези първи години,нищо не може да се направи!
Точно казано, не е проблем ученикът ти след време да ти стане конкуренция, проблема е когато няма уважение към колегите.
doktorabg
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Окт 26, 2014 4:23 pm
Местоположение: EU

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от doktorabg »

Картинката е жалка,но е така за съжаление,не само първите 7г.,още много неща им липсват,а Интернета направо ги обърка.
Трудно е да намериш Човек!
Но както се казва - Ръка която дава не осирумашава!
Само напред,и за друг път - платени уроци!
:mrgreen:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от ivanovbg »

Да, безплатното няма вече кой да го оцени. А се нуждае само от една добра дума...
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
doktorabg
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Окт 26, 2014 4:23 pm
Местоположение: EU

Re: Пораснаха пилци,поебаха квачки

Мнение от doktorabg »

ivanovbg написа: Вто Май 02, 2017 7:44 pm Да, безплатното няма вече кой да го оцени. А се нуждае само от една добра дума...
+1
Публикувай отговор