Акцент 2002 1.5 CRDI не пали след сменен двигател

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
dokov
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Юли 24, 2017 5:47 pm

Re: Акцент 2002 1.5 CRDI не пали след сменен двигател

Мнение от dokov »

И за това ме храните,че имам проблем и съм в безизходица,а разбираш ли не съм се представил,че съм от София...Аз съм човек без "расови предразсъдъци" и благодаря ви..... Закарах я в Бош сервиз (100 лв за добро утро и проблема е електрически и нищо др не казват)Според мен явно при демонтаж е закачил някоя жичка и утре ще имам кола,ама беше излишно цялата гавра и един разбирач не се извъди да каже : Ела,аз ще ти помогна ,зор да тровиме и да се смеем на нещастието на чужд гръб : ) За това секса на обществени места в БГ е забранен,щото всеки дава акъл
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Акцент 2002 1.5 CRDI не пали след сменен двигател

Мнение от ivanovbg »

Еми изразявай се по правилно следващия път. Например: "Моите майстори не могат ми оправи колата. От София съм, еди кой си квартал - Иска ли някой да му я закарам да ми я оправи или да дойде на място? След ремонт на главата поради прегряване не пали"

Но съвета си го изпълнил - сменил си си майсторите и всичко е ок. Да не би да съм ти казал друго??? Кво се жалваш сега?
:D
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dokov
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Юли 24, 2017 5:47 pm

Re: Акцент 2002 1.5 CRDI не пали след сменен двигател

Мнение от dokov »

Любо съм и не съм от анонимните Хахахааххаххах евала недай си боже ще пиша
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: Акцент 2002 1.5 CRDI не пали след сменен двигател

Мнение от iohostart »

dokov написа: Пон Юли 31, 2017 6:03 pm И за това ме храните,че имам проблем и съм в безизходица,а разбираш ли не съм се представил,че съм от София...Аз съм човек без "расови предразсъдъци" и благодаря ви..... Закарах я в Бош сервиз (100 лв за добро утро и проблема е електрически и нищо др не казват)Според мен явно при демонтаж е закачил някоя жичка и утре ще имам кола,ама беше излишно цялата гавра и един разбирач не се извъди да каже : Ела,аз ще ти помогна ,зор да тровиме и да се смеем на нещастието на чужд гръб : ) За това секса на обществени места в БГ е забранен,щото всеки дава акъл
проблема за мен не е в теб а твоите майстори трябваше те да си направят труда да пишат тук те приятели майстори нямат ли като не могат нещо да викнат някой приятел който да помогне не искам да обидя никой.
Публикувай отговор