Страшна смрад

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Страшна смрад

Мнение от ogromnii »

Потягам една зарязана кола, беше страшна мизерия вътре, закарах я на мивка, изпраха я, суших я 2 дни и сега смърди нечовешки ... на много мръсни чорапи да кажем. Нямам нито желание нито време за по-сериозни мерки, но ако имате идея за препарат с който да я напръскам, който убива гъби/мухъл/бактерии ще съм благодарен. Първото което ми хрумна е саво, но ще разкаже играта на тапицериите. Четох за ябълков оцет, ще пробвам, но нещо по-ефикасно? Без хлор?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Страшна смрад

Мнение от ivanovbg »

СпрейчетатА за почистване на климатичната система трябва да са подходящи.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Страшна смрад

Мнение от auto215 »

Мокета вън ,кечето под него също,седалките и те водоструйка силни препарати и си ти :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Страшна смрад

Мнение от mirix »

Както е казал колегата , всичко навън. Ако е разливано мляко става страшна красота и воня....
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Страшна смрад

Мнение от ogromnii »

Всичко вън е ясно, но не е вариант. Напръсках с някакъв болничен дезинфектант без хлор, действащ срещу бактерии, гъбички, плесен и мухъл. Остана миризма като на мокро куче, ама такъв е живота. Утре си я взимат. Благодаря!
Публикувай отговор