vw crafter

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

vw crafter

Мнение от vesko »

крафтер 2,5 5цилиндъра 2007г,проблема е следния,че немога да обезвъздуша системата незнайно защо.Дойде от друг сервиз в които са сменили гарнутурата на главата и същата е шлайфана и тествана за спукване,явно и колегите не могли да обезвъздушат системата както и аз...
Пробката долу на термостата е отварям изтича струята с въздух затварям обезвъздушавам и радиатора,тези неща ги правя и на запалено и в покои,пъня системата и се втвърдяват маркучите подкарвам светва нивото на водата тя намаля,през тва време се чува едно личкане в питата на парното и с намалянето на водата то изчезва.Така идва дилемата да вкарва въздух мотора ама като отвия обезвъздушитела на термостата изтича студена вода, и след тва е топла :shock:
как гоните въздуха на тез кочини :?:
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: vw crafter

Мнение от NASKO12234 »

А ти сигурен ли си че не надува пак.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: vw crafter

Мнение от vesko »

и мен това ме съмнява,че има проблем в блока ли кой знае :cry: аз за тва питам тук може някой да е изпатил с такъв случаи
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: vw crafter

Мнение от NASKO12234 »

За да се увериш, свали дюзите и надуй с компресора, ще си сигурен на 100 процента а и ще знаеш в кой цилиндър да търсиш проблема.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: vw crafter

Мнение от vesko »

да мерси за подсещането,така ще направя :wink:
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: vw crafter

Мнение от vesko »

да докладвам,че тук проблема е в блока
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: vw crafter

Мнение от Todio »

Мислиш ли, че в Южна Африка могат да направят нещо свястно? На два буса сменяме блокове заради спукана маслена магистрала.
Публикувай отговор