Съединител на фолксваген

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Съединител на фолксваген

Мнение от ummng »

Здравейте колеги?
Преди година ми дойде една Октавия със стопен лагер отзат на остта натискаща съединителя.Виждали сте предполагам последствията .Смених съединителя понеже беше вече на доста километри комплект смених остта понеже беше износена и от двете страни - нов лагер нов палец дето натиска лагера на остта понеже и той беше се постопил и семеринга на остта .С две думи остана само маховика стария.Сипах ново масло и изпратих клиента на път.
След два дена ми се обади че нещо има проблем но не стана ясно точно какво .След няма и месец положението беше същото изглежда но нямах възможност да приема колата .
Н е съм чувал клиента от тогава - може да ми е сърдит но ми стана чудно защо се получи това нещо при положение че по задвижващата част всичко беше ново .Сега имам същия проблем с голф 4 - стопен лагер и остта е пробила лагера но не можах
да я извадя от задния капак на скоростите.Утре ще сваля скоростите но ме е страх че може да стане същия проблем .
Някой да има идея защо може да се повтори повредата при положение че всичко е ново ?Въъзможно ли е нещо да не съм видял или нещо да се запушва в скоростите?