продуктов дизайн, моделиране, калъпи, отливки

Старата песен на нов глас.
pablo3
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 9:13 pm

продуктов дизайн, моделиране, калъпи, отливки

Мнение от pablo3 »

Здравейте,
Искам да споделя с Вас моите идеи и концепции в областта на дизайна и някои неща в сферата на изкуството. Предлагам Ви да влезете направо галерията и да не си губите времето да четете другите глупости, които съм писал, защото има много за гледане и дано имате търпение :) . Подготвям още интересни разботки, но съм малко предпазлив дали да ги излагам, защото много крадлив народ се е навъдил, който не уважава труда и авторско право, но няма как трябва да се рискува. Все пак трябва да ме оценявате Вие потребителите и евентуалните ми бъдещи клиенти :). Винаги ще има кой да те хареса и кой не, няма средно състояние. Непрестанно споделям и показвам идеите и творенията си и независимо от това дали са професионалисти, клиенти или обикновенни потребители, които просто гледат, а аз уважавам всяко едно мнение. Занимавам се с продуктов дизайн от време на време, което все пак е основа на професията ми. Скулптурани модели и образи на фантастична, комикс и филмова тематика са ми едно ново занимание, с което мога да покажа способностите си в моделирането и скулптурата. Изработката на детайли и промишлени изделия го правя, първо защото мога и второ, защото падат пари :). Екстравагантни отливки и фигури е много общо казано, но тук може Вие да си развихрите въображението и желанието да Ви направя нещо шантаво ако друг не иска или не може. Аеродинамични части за мотоциклети, автомобилии или водни превозни средства или накратко казано тунинг правя понякога, но разбира се , които плати добре. Седалки, стъкломатови мебели, малки обекти, прототипи, макети, скулптури , калъпи и отливки, и т.н. , а и още много неща в сферата на дизайна, моделирането и продуктите го правя, защото има какво още да се предложи като услуги на пазара. Надявам се да не Ви плаша с моя твърде „разнообразен асортимент от способности” и да не звучи прекалено нескромно, но мога да кажа, че се старая да се развивам в различни насоки - моделиране, разработка на прототипи и изделия, продуктов дизайн и подобни неща, които се правят в специализирани студиа и ателиета.

С Уважение:
дизайнер Павел Влахов


Изображение

skype: pavence

ЦЕНИ за РЕКЛАМА в www kolegi info
darkdido
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 11:29 pm

Re: продуктов дизайн, моделиране, калъпи, отливки

Мнение от darkdido »

pablo3 написа:Здравейте,
Искам да споделя с Вас моите идеи и концепции в областта на дизайна и някои неща в сферата на изкуството. Предлагам Ви да влезете направо галерията и да не си губите времето да четете другите глупости, които съм писал, защото има много за гледане и дано имате търпение :) - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery/. Подготвям още интересни разботки, но съм малко предпазлив дали да ги излагам, защото много крадлив народ се е навъдил, който не уважава труда и авторско право, но няма как трябва да се рискува. Все пак трябва да ме оценявате Вие потребителите и евентуалните ми бъдещи клиенти :). Винаги ще има кой да те хареса и кой не, няма средно състояние. Непрестанно споделям и показвам идеите и творенията си и независимо от това дали са професионалисти, клиенти или обикновенни потребители, които просто гледат, а аз уважавам всяко едно мнение. Занимавам се с продуктов дизайн от време на време, което все пак е основа на професията ми. Скулптурани модели и образи на фантастична, комикс и филмова тематика са ми едно ново занимание, с което мога да покажа способностите си в моделирането и скулптурата. Изработката на детайли и промишлени изделия го правя, първо защото мога и второ, защото падат пари :). Екстравагантни отливки и фигури е много общо казано, но тук може Вие да си развихрите въображението и желанието да Ви направя нещо шантаво ако друг не иска или не може. Аеродинамични части за мотоциклети, автомобилии или водни превозни средства или накратко казано тунинг правя понякога, но разбира се , които плати добре. Седалки, стъкломатови мебели, малки обекти, прототипи, макети, скулптури , калъпи и отливки, и т.н. , а и още много неща в сферата на дизайна, моделирането и продуктите го правя, защото има какво още да се предложи като услуги на пазара. Надявам се да не Ви плаша с моя твърде „разнообразен асортимент от способности” и да не звучи прекалено нескромно, но мога да кажа, че се старая да се развивам в различни насоки - моделиране, разработка на прототипи и изделия, продуктов дизайн и подобни неща, които се правят в специализирани студиа и ателиета.

С Уважение:
дизайнер Павел Влахов


уеб галерия: http://www.pavel3.deviantart.com
skype: pavence
Има голям потенциал вав тебе.Успех
Публикувай отговор