Tuner pro и ALDL

Старата песен на нов глас.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Tuner pro и ALDL

Мнение от ivanovbg »

Някой ползвал ли е това чудо.Програмата е безплатна а ако имаш ALDL адаптер в реално време ти показвакъде се намираш по картите май.С програмата се справих ,чудесна е. Не съм наясно откъде да взема този адаптер и дали ще работи с моя опел.Ако някой постне някаква изпробвана схемичка няма да му се разсърдя :lol: .Намерих няколко в нета но не съм ги пробвал.Бих искал нещо по сигурно.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Tuner pro и ALDL

Мнение от waseko »

ivanovbg написа:Някой ползвал ли е това чудо.Програмата е безплатна а ако имаш ALDL адаптер в реално време ти показвакъде се намираш по картите май.С програмата се справих ,чудесна е. Не съм наясно откъде да взема този адаптер и дали ще работи с моя опел.Ако някой постне някаква изпробвана схемичка няма да му се разсърдя :lol: .Намерих няколко в нета но не съм ги пробвал.Бих искал нещо по сигурно.
То схемичка лесно,но сигурен ли си че може да се ползва по начина,който казваш и от къде си прочел това инфо.Ако е така ще е добре.Поздрав
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Tuner pro и ALDL

Мнение от ivanovbg »

waseko написа: То схемичка лесно,но сигурен ли си че може да се ползва по начина,който казваш и от къде си прочел това инфо.Ако е така ще е добре.Поздрав
Не ,как да съм сигурен като не съм го пробвал,така мисля.А и защо иначе е към програмата.А и за нея трябва някакъв файл с дефиниции-ads.
Хдф-те си ги правя сам ,но не мога да схвана ads файловете как се правят без експерименти.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор