Закачка към знаещите тунинг майстори

Старата песен на нов глас.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от bobolin4o »

Ето този файл изчетох от тунинговано Пежо 607, 2.2 HDI, 4-степенен автомат, правено в именития тунинг център "Хеед 91"
Въпросът ми е колко според вас е реалната порция гориво, показвана на диагностиката, и налягането на турбината при максимално натоварване? :wink:
Вторият ми въпрос е каква е според вас видимостта след автомобила?
И струва ли си този "чип мунинг", с разпечатка 160 коня от диното, 600-те лева?
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от ivanovbg »

Кога е правен, че не го намирам в архива? Ако е правен при нас задължително се дава и динографиката.Качи я - на нея трябва да има и смесите които излизат от ауспуха.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от steich »

Една услуга струва толкова колкото клиента е готов да плати, в случая 600 лв. ... много или малко вече няма значение.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от bobolin4o »

Ще се опитам да се свържа с клиента, за да преснимам документите... не обещавам...
Да, може и двойно повече пари да се вземат, че и тройно... въпросът ми беше чисто технически, оставете финансовата част.

Ровено е по всички лимитери, но без два от тях, и в крайна сметка изчислената порция на цилиндър си е стоковата... е получило се е, че държи 70mg до края... Няма да коментирам, че всички промени са в проценти, без оглед на реалните стойности в картите... Няма да коментирам и поведението на скоростната кутия, тя просто не знае какво става по дяволите.
Пушекът в ауспоха е като на "драгажийка", а пауъра е леко над стоковия, само заради увеличените времена на впръскване с твърдо 21 процента. Налягането на турбината си е на практика стоковото, респективно и количеството засмукан въздух.
Евала!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от ivanovbg »

Мен 6 месеца ме нямаше. Заедно с мен напусна мапера, а имаше един румънец доскоро дето го изгониха по миналия месец дето се правеше на.. и вероятно е негово дело. :wink: Та затова питам га са го правили.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от oem »

bobolin4o написа:Ето този файл изчетох от тунинговано Пежо 607, 2.2 HDI, 4-степенен автомат, правено в именития тунинг център "Хеед 91"
Въпросът ми е колко според вас е реалната порция гориво, показвана на диагностиката, и налягането на турбината при максимално натоварване? :wink:
Вторият ми въпрос е каква е според вас видимостта след автомобила?
И струва ли си този "чип мунинг", с разпечатка 160 коня от диното, 600-те лева?
Поздрави!
Защо питаш нещо което ти е видно и ясно? :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от bobolin4o »

oem написа:Защо питаш нещо което ти е видно и ясно? :)
Ми нали затуй съм кръстил темата така - "закачка..."
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от ivanovbg »

Досега се рових в архивите и такова пежо не открих. Може ли номера на фактурата или поне номер на колата. Доста често идват други тук които си водят клиенти и си плащат наем за диното и като гледам е възможно да се ебават с името. А и при нас цената 480лв.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от bobolin4o »

Казах, че ще се опитам, но не обещавам.
Човекът е следващ собственик, и е клиент на колега. Реално аз нямам директна връзка с него. Казал съм на колегата, дето ми го прати, да му се обади, за да ми даде да преснимам документите... но като го знам каква е шматка, не тая големи надежди...
Ще го натискам.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от ivanovbg »

Явно нещата се извъртат към: На шурата, шуранакята, шурулинката казала ... или ЕЖК.
Само номера на колата ми трябва ако не е сменен. Ако е - стария номер. Ще ти пратя и оргиналния и тунингования файл и графиката и кой го е правил, ако е правен от колега де. Ако е от някой приходящ - само графиката.

Не че е невъзможно да са се усрали :lol: , но трябва да е сигурно.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор