Закачка към знаещите тунинг майстори

Старата песен на нов глас.
BUTTON_POST_REPLY
bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1660
Регистриран наCOLON Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
МестоположениеCOLON Велико Търново
CONTACTCOLON

Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от bobolin4o » Чет Юни 19, 2014 5:32 pm

Ето този файл изчетох от тунинговано Пежо 607, 2.2 HDI, 4-степенен автомат, правено в именития тунинг център "Хеед 91"
Въпросът ми е колко според вас е реалната порция гориво, показвана на диагностиката, и налягането на турбината при максимално натоварване? :wink:
Вторият ми въпрос е каква е според вас видимостта след автомобила?
И струва ли си този "чип мунинг", с разпечатка 160 коня от диното, 600-те лева?
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1938
Регистриран наCOLON Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
МестоположениеCOLON София
CONTACTCOLON

Re: Закачка към знаещите тунинг майстори

Мнение от ivanovbg » Чет Юни 19, 2014 8:11 pm

Кога е правен, че не го намирам в архива? Ако е правен при нас задължително се дава и динографиката.Качи я - на нея трябва да има и смесите които излизат от ауспуха.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

steich
КОЛЕГА
МненияCOLON 161
Регистриран наCOLON Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
МестоположениеCOLON Sofia
CONTACTCOLON

Мнение от steich » Чет Юни 19, 2014 10:37 pm

Една услуга струва толкова колкото клиента е готов да плати, в случая 600 лв. ... много или малко вече няма значение.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1660
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пет Юни 20, 2014 8:18 am

Ще се опитам да се свържа с клиента, за да преснимам документите... не обещавам...
Да, може и двойно повече пари да се вземат, че и тройно... въпросът ми беше чисто технически, оставете финансовата част.

Ровено е по всички лимитери, но без два от тях, и в крайна сметка изчислената порция на цилиндър си е стоковата... е получило се е, че държи 70mg до края... Няма да коментирам, че всички промени са в проценти, без оглед на реалните стойности в картите... Няма да коментирам и поведението на скоростната кутия, тя просто не знае какво става по дяволите.
Пушекът в ауспоха е като на "драгажийка", а пауъра е леко над стоковия, само заради увеличените времена на впръскване с твърдо 21 процента. Налягането на турбината си е на практика стоковото, респективно и количеството засмукан въздух.
Евала!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1938
CONTACTCOLON

Мнение от ivanovbg » Пет Юни 20, 2014 12:10 pm

Мен 6 месеца ме нямаше. Заедно с мен напусна мапера, а имаше един румънец доскоро дето го изгониха по миналия месец дето се правеше на.. и вероятно е негово дело. :wink: Та затова питам га са го правили.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

oem
КОЛЕГА
МненияCOLON 290
Регистриран наCOLON Пет Юли 23, 2010 11:53 am
МестоположениеCOLON Горна Оряховица

Мнение от oem » Пет Юни 20, 2014 12:19 pm

bobolin4o написаCOLONЕто този файл изчетох от тунинговано Пежо 607, 2.2 HDI, 4-степенен автомат, правено в именития тунинг център "Хеед 91"
Въпросът ми е колко според вас е реалната порция гориво, показвана на диагностиката, и налягането на турбината при максимално натоварване? :wink:
Вторият ми въпрос е каква е според вас видимостта след автомобила?
И струва ли си този "чип мунинг", с разпечатка 160 коня от диното, 600-те лева?
Поздрави!
Защо питаш нещо което ти е видно и ясно? :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1660
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пет Юни 20, 2014 4:56 pm

oem написаCOLONЗащо питаш нещо което ти е видно и ясно? :)
Ми нали затуй съм кръстил темата така - "закачка..."
TuningMaster Изображение
0887 704 900

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1938
CONTACTCOLON

Мнение от ivanovbg » Пон Юни 23, 2014 3:01 pm

Досега се рових в архивите и такова пежо не открих. Може ли номера на фактурата или поне номер на колата. Доста често идват други тук които си водят клиенти и си плащат наем за диното и като гледам е възможно да се ебават с името. А и при нас цената 480лв.

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1660
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пон Юни 23, 2014 7:41 pm

Казах, че ще се опитам, но не обещавам.
Човекът е следващ собственик, и е клиент на колега. Реално аз нямам директна връзка с него. Казал съм на колегата, дето ми го прати, да му се обади, за да ми даде да преснимам документите... но като го знам каква е шматка, не тая големи надежди...
Ще го натискам.
TuningMaster Изображение
0887 704 900

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1938
CONTACTCOLON

Мнение от ivanovbg » Пон Юни 23, 2014 11:45 pm

Явно нещата се извъртат към: На шурата, шуранакята, шурулинката казала ... или ЕЖК.
Само номера на колата ми трябва ако не е сменен. Ако е - стария номер. Ще ти пратя и оргиналния и тунингования файл и графиката и кой го е правил, ако е правен от колега де. Ако е от някой приходящ - само графиката.

Не че е невъзможно да са се усрали :lol: , но трябва да е сигурно.

BUTTON_POST_REPLY