ECM titanium

Старата песен на нов глас.
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: ECM titanium

Мнение от oem »

bobolin4o написа:Ники, винаги се кефя, когато влизам в спор с теб...
Ето линк към сайта на разработчиците на въпросния WinOls, където ясно се казва че те не предлагат такова нещо, наречено "дамос", подчертано е даже... Те само ти предоставят възможността да го използваш съвместно с техния софтуер.
Така че, дори да имам акаунт при тях, (което е доста трудно да се случи, и то не само откъм финансовата страна, а и откъм всякакви там легализирания на фирма за чип-тунинг и последственото одобрение на тая фирма от самите тях, че да мога да си закупя въпросният софтуер WinOls и прилежащите модули за чексуми и възможността за работа с "дамос-и"...) то те самите не могат да ми предоставят съответният "дамос", колкото и пари да искам да им дам.
Дамос можеш да си закупиш легално само от производителя на съответното возило и то ако си супер сериозна фирма за тунинг, одобрена от него... или нелегално от някоя такава фирма. Освен това съм почти 100% убеден, че пак няма да ти предоставят пълната информация бит по бит, а по-скоро това, което е нужно за качествен чип тунинг. Не си ли забелязал, че не всичко е описано в дамосите, които имаш?
Това е моето мнение по въпроса и то се е формирало на базата на всичко, което съм изчел навред.
Поздрави!
Това е официално на сайта. Обаче като си купиш програмата в самия олс ти излиза меню и имаш онлайн магазин. Вътре в него имаш голям списък с дамоси които вярно не с епродават от EVC, а от всички други потребители вътре. Нещо като шеринг система е. Купувал съм не 1 дамос по този начин вече. Повярвай ми. И другото което е. Никой нищо не ти иска за закупуването на софтуера. Плащаш си го и го купуваш. Мога да ти пратя официалната оферта която имам от тях.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ECM titanium

Мнение от steich »

vesko написа:Няма да пускам друга тема,направо тука ще пиша:та дилемата е че нито с mpps,нито с galletto 4 мога да сваля файла от "спринтер"2001 .2.2цди,него намира нито с "едц15 ц5 нито с ц6"
Само в Boot mode или на програматор.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: ECM titanium

Мнение от Ilko »

Може и да се лъжа, ама май Галето1260 си го чете.
Ако ползваш преходна букса от масовите китайски, пак не става. Не ми се обяснява сега защо...
Директно с кабели с щифтчета в буксата.
DarkKnight
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 23, 2015 2:10 am

Re: ECM titanium

Мнение от DarkKnight »

Titanium не си струва парите. Драйверите са гадни, липсват им факторите... Повечето "тунери" явно работят на база на тези драйвери и декалибрират отвореното време на инжекторите. Това беше и причината аз самия да се захвана с тунинг. Оказа се интересно хоби.

WinOLS не си струва парите. ДАМОС, и пакети с карти... Върши много добра работа за без пари.


Моля те, неГей да ставаш поредния "тунер"...
Публикувай отговор