Безплатна компютърна помощ

Ако сте го закъсали с домашния комютър, тук е мястото.
Заключено
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Безплатна компютърна помощ

Мнение от koko »

Безплатна компютърна помощ

Ако имате проблем, аз ще помогна да го решите online.
Последно промяна от koko на Чет Мар 30, 2006 3:29 pm, променено общо 1 път.
makgaxan

евааюла

Мнение от makgaxan »

малко са вече такива хора като тебе всеки иска да му се плаща :)
бравос
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Мнение от koko »

makgaxan то така стана, че аз отговарях на всякаде, където бе писал, но пак ще кажа благодаря!
Markony

Мнение от Markony »

От праха в сервиза много 4есо ми гърмят видеокартите...последната GeForce 5500 скоро ме напусна,купих нов вентилатор с меден радиатор ама къснооооооо.Дай някакъв съвет за видео ...да сложа и да забравя.
gbpet
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 8:28 am
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ

Мнение от gbpet »

правиш профилактика по-редовно и си решаваш 80 ппроцента проблемите с компа!лятото по-често а зимата по редко!тва е истината за мен~! :D :D
Car Test™
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 11:30 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Мнение от Car Test™ »

Вземи си една тъпа машина .. на 400 (например компак) дето няма вентилатори никъде - само на захранването !
Аз имах същите проблеми и сега имам два компака - никакви грижи, а аа само дето дивидитата трябва да се чистят редовно, та като спрат духам с компресора и захранването.
Nimi

Мнение от Nimi »

Много добро предложение дадоха... използвай стара видеокарта с пасивно охлаждане.. ако го използваш за сервизен комп значи не ти трябва сериозна видеокарта.. преценката е твоя все пак :) Аз съм замислил даже да слагам филтри за входящия въздух на работния комп... интересното при нас е, че вентилатора на захранването работи в обратна посока и няма проблем да сложа въздушен филтър... би било отлично и ако процесора е с пасивно охлаждане.....
Markony

Мнение от Markony »

Car Test™ написа:Вземи си една тъпа машина .. на 400 (например компак) дето няма вентилатори никъде - само на захранването !
Аз имах същите проблеми и сега имам два компака - никакви грижи, а аа само дето дивидитата трябва да се чистят редовно, та като спрат духам с компресора и захранването.
Колега не ми се връща в каменната ера.нямам машина под 2 Гхц,включително и лаптопа......От време на време играя Homeworld 2 за изпускане на парата......Ще взема да купя водно охлаждане и един радиатор за парно.......
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Мнение от koko »

Както вече бе казано:
Най-доброто решение е пасивно охлаждане и честа профилактика.
Markony

Мнение от Markony »

klambrev написа:Както вече бе казано:
Най-доброто решение е пасивно охлаждане и честа профилактика.
Thanks Boss,от един път схващам :oops:
Pileto

Мнение от Pileto »

Браво наистина 10х ще го имам впредвид...
bezbojnika

Мнение от bezbojnika »

Най - доброто решение е мониторинг на температурата на видеокартата чрез термодатчик.
vyrgozunqk

Мнение от vyrgozunqk »

Nimi написа:Много добро предложение дадоха... използвай стара видеокарта с пасивно охлаждане.. ако го използваш за сервизен комп значи не ти трябва сериозна видеокарта.. преценката е твоя все пак :) Аз съм замислил даже да слагам филтри за входящия въздух на работния комп... интересното при нас е, че вентилатора на захранването работи в обратна посока и няма проблем да сложа въздушен филтър... би било отлично и ако процесора е с пасивно охлаждане.....
защо, може не е чак толко стара, примерно една NVdia GeForce 4 MX 440 AGP 8x фабрично си върви само на радиатор :D, а и като я клокна, да ви кажа честно, пак няма голяма нужда от вентилатор, а става въпрос за клок от порядъка на 200 - 250МХз, нагоре вече трябва :P
Заключено