фият марея проблем

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

фият марея проблем

Мнение от ludiqmaks »

Здравейте колеги :D Днес дойде фият марея 1.6 16v със оплакване че има висок разхот :!: Закачам я с висата и ми излиза следната грешка ECM EEPROM MEMORI и немога да я истрия също недава живи дани :roll: досега несъм имал подобен случай дайте някъкъв съвет как се процедира при такива случеи :?:
Последно промяна от ludiqmaks на Чет Мар 12, 2009 10:35 pm, променено общо 1 път.
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: фият марея проблем

Мнение от Aspar »

Пробвай с друг уред , не съм срещтал такава грешка до сега .
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

Re: фият марея проблем

Мнение от ludiqmaks »

За сега не разполагам с друк уруд да я закача :( се някой ще е имал подобен случей моляви кажете по някой мнение :idea:
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: фият марея проблем

Мнение от vankopestera »

Колега, какъв е номера на грешката. Порових се малко и има 8 грешки с различни номера и с една и съща транскрипция - Control Unit Faulty. Може да е една от тези грешки. Различните тестери имат различна таблица на грешките и може да е нещо такова интерпретирано по различен начин. Иначе съм срещал подобни грешки при ралични системи, при което всичко си е работило нормално.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
automax
КОЛЕГА
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 6:04 pm

Re: фият марея проблем

Мнение от automax »

що не видиш ламбдата, относно високия разход.
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

Re: фият марея проблем

Мнение от ludiqmaks »

Ами номер не исписава май висата или поне ас незнам каде да го видя :roll: утре ще проверя ланда сондата :!: благодаря за вниманието :D
automax
КОЛЕГА
Мнения: 175
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 6:04 pm

Re: фият марея проблем

Мнение от automax »

Визата не изписва номер на грешките.
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

Re: фият марея проблем

Мнение от ludiqmaks »

ludiqmaks написа:Здравейте колеги :D Днес дойде фият марея 1.6 16v със оплакване че има висок разхот :!: Закачам я с висата и ми излиза следната грешка ECM EEPROM MEMORI и немога да я истрия също недава живи дани :roll: досега несъм имал подобен случай дайте някъкъв съвет как се процедира при такива случеи :?:
Здравейте :D днес пак я закачих тази марея и тази грешка я изтрих но като върна контакта и пак излиза същата грешка :arrow: проверявам ланда сондата с осцилоскоп и резолтата е малко над един волт отива богата :!: и аз си мисля че компютара неще да променя сместа спорет параметрите на сондата :roll: вие опитните какво мислите :oops:
той клиента и без туй иска да и слагаме газова уредба там мисля че разхода ще е добре.
Последно промяна от ludiqmaks на Пет Мар 20, 2009 8:08 am, променено общо 1 път.
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: фият марея проблем

Мнение от mitko »

На тая УМРЕЯ свете ли кючето за имобилаизера? Ако е слаган друг Флаш да се изключи имото става такa . Богата смес , постоянна грешка за епрома на ЕЦУ и други подобни анумалий .

regards
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

Re: фият марея проблем

Мнение от ludiqmaks »

:roll:
Публикувай отговор