Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от Markony »

Довлачиха го днес с P1119.Схващам ,че има разлика в очакваното и реалното налягане на рейла.Ще сменя филтър и ще промия,че нафтата мирише на мекички.ДА ме насочите към сервиз за смяна на ремонтни комплекти на дюзичките и т.н.
P.P. Диагностика със зъбобол не води към нищо добро.... :roll:
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от karamilev »

Ако не намериш нищо на близо около теб,ми ги прати,аз си ги правя при един приятел.Като разбира се ремонта не е на сляпо,има стенд и получаваш дюзата с генериран код за адаптациа.
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от Markony »

Благодаря!Когато клиента стане финансово подготвен боже да се обадя.
П.П.Всъщност проверих живите данни с втори уред.
И двата китаеца показват подобни данни.Датчика за налягане ме притеснява.На контакт показва 5000 бара,на стартер някакви 780 бара,като го запаля с спрей ,работи на празен ход 235 бара.
Малко помощ няма да откажа,ако някой е гледал живи данни на Хюндай/Киа/Форд с Delphi C.rail
donkole1
КОЛЕГА
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от donkole1 »

karamilev написа:Ако не намериш нищо на близо около теб,ми ги прати,аз си ги правя при един приятел.Като разбира се ремонта не е на сляпо,има стенд и получаваш дюзата с генериран код за адаптациа.
Колега може ли някви координати на твоят човек
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от Markony »

Да продължа темата.Смених датчика на рейла,сега на стартер повече от 70 бара не показва,при изисквани 170.Следва проверка на излишното гориво от дюзите и евентуално другата седмица ще имате снимки от разкостена делфи помпа.Всякакви съвети са WELKOME!
pavlinpetrov1974
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Фев 22, 2018 7:58 pm

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от pavlinpetrov1974 »

Колега имам същият проблем. Може ли малко помощ. Благодаря. 0895411822
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от rockton »

pavlinpetrov1974 написа: Чет Фев 22, 2018 8:30 pm Колега имам същият проблем. Може ли малко помощ. Благодаря. 0895411822
Навярно сте видели от коя година е темата, а от друга страна ,аз не съм виждал присъствие на колегата Маркони в този форум поне от три години.
Най добре ще е да си пуснете нова тема като опишете подробно проблемите , все пак няма да е лошо да се представите...... и те' така!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
pavlinpetrov1974
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Фев 22, 2018 7:58 pm

Re: Хюндаи Теракан 2,9 CRDI...Delphi

Мнение от pavlinpetrov1974 »

От Добрич съм,казвам се Павлин и съм в затруднение с теракана. Ще опитам да пусна тема. А колегата markony се свързах с него днес. Благодаря Ви за помоща.
Публикувай отговор