Проблем с табло на Голф 4 1.9 TDI 99г

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
Заключено
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Проблем с табло на Голф 4 1.9 TDI 99г

Мнение от llcoola »

Колата дойде при мен с блокиран имобилайзер и не си разпознаваше ключоветел След адаптация пали и всичко идва на мястото си, но след престои около половин ден си губи отново ключовете. Друго което ми направи впечатление е че лампата за подгряването въобще не свети. Колата не записва абсолютно никакви грешки таблото е отваряно и презапоявано. Обучението на ключовете е пробвано и с Vag-commander и с Vcds. Моля за някакви идеи особено за лампата за подгряването. Все пак тя е светодиод и досега не съм виждал изгорял такъв. В краен случай може да изхвърля имобилайзера.
plamenpenisa
КОЛЕГА
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 8:13 pm
Обратна връзка:

Re: Проблем с табло на Голф 4 1.9 TDI 99г

Мнение от plamenpenisa »

llcoola написа:Колата дойде при мен с блокиран имобилайзер и не си разпознаваше ключоветел След адаптация пали и всичко идва на мястото си, но след престои около половин ден си губи отново ключовете. Друго което ми направи впечатление е че лампата за подгряването въобще не свети. Колата не записва абсолютно никакви грешки таблото е отваряно и презапоявано. Обучението на ключовете е пробвано и с Vag-commander и с Vcds. Моля за някакви идеи особено за лампата за подгряването. Все пак тя е светодиод и досега не съм виждал изгорял такъв. В краен случай може да изхвърля имобилайзера.
нищо лично колега ама щом тази кола те мъчи не е на добре работата.....
ина4е имо оффф и си готов ! ако пак прави проблеми провери захранванията на компа
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Проблем с табло на Голф 4 1.9 TDI 99г

Мнение от llcoola »

мъчна работа я а с емулатора не стана ??? по втория начин стана ,но за него нямаше време вчера.Темата е за ключ
Заключено