1.9 асз

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 1.9 асз

Мнение от ivanovbg »

haripotar написа:... Как да направя тея карти ....
Че ако ти кажат колегите точно това, какво ще им ядат децата? То иначе всеки може да напише няколко цифри в олса и да се бие в гърдите колко е велик :wink:

Имаш насоките за грешките които си допуснал - дерзай или ...
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
haripotar
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Дек 29, 2013 4:08 pm
Местоположение: София

Re: 1.9 асз

Мнение от haripotar »

сега е доста по добре ама трябва Х да увелича на буста (пак е работна) ама колата се движи доста по-добре
http://upload.bg/?get_file=04c3bf968e07 ... 8112403b10
Иванов, немисля, че точно ти можеш да направиш това, ти неуспя да откриеш очевидна повреда ....
червения текст под постовете ми се потвърждава... понеже гледам че и на теб не ти е съвсем ясно като на мен, ето тука попитай, и на секундата ще ти бъде отговорено, за всичко (адреси на карти работни бинове...), без оглед на децата (разбирасе ако им знаеш езика)
http://nefariousmotorsports.com/forum/i ... board=30.0
За момчето от Монтана, дето ми писа първи, ако е заинтересован нека на лично да ми даде офертата му...
Да добавя, припушваше на товар, до към 2к оборот, сега като махнах грешните лимити на турбото, припушва повече, но има значително подобрение преработих и SOI и намалих малко горивото. Просто немога да пресметна съотношението въздух гориво.... при различните температури, налягане и обороти, но рано или късно и това ще стане
ако зададеш въпрос в американски форум, ще ти отговорят
ако зададеш въпрос в руски форум, ще ти отговорят на въпроса с въпрос
ако зададеш въпрос в български форум, ще те обявят за идиот

извод: за какво ти е телевизор като не пушиш
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: 1.9 асз

Мнение от rudoni »

Чети,чети!и пробвай!Аз ти казах да се запознаеш с действителните процеси в ДВГ , а ти се смееше!
цитирам те:
Просто немога да пресметна съотношението въздух гориво.... при различните температури, налягане и обороти, но рано или късно и това ще стане


ами то това е!Сметки и после писане и пипане!Аз не напразно те питах в началото за действителните процеси ,ама ти ....умник!Искаш тук училище?Ама да си ходил когато му е било времето!Краси ,не му се връзвай повече!Щом е самоук , Да продължава!Да потроши някоя и друга кола и след това да седи отстрани и да се кефи на написаното от хората! :D
С нами Бог!

0886 224486
haripotar
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Дек 29, 2013 4:08 pm
Местоположение: София

Re: 1.9 асз

Мнение от haripotar »

ах, щом реши така, а за Краси, обещавам, че следващия път като мина през хеад, ще попитам що са го изгонили (има кой), и ще напиша историята тук. Теп не те знам, да успя да разпознаеш 2 карти, ама като знам монтанските майстори, мани мани (жена ми е от там, наясно съм), не ти знам заглавието, ама ако си го кажеш, и твоя случаи ще разгадая :D :D :D :D половин монтана познавам, а колко коли ще потроша, ами мои са си, ама мога и да си ги оправя :lol: а и частите са ми фрии за асз хаха
а ти би трябвало да си наясно, че между механичните ремонти(каквато е моята работа) и диагностиките, няма нищо общо, верно че по гаражите разбират от всичко....
ако зададеш въпрос в американски форум, ще ти отговорят
ако зададеш въпрос в руски форум, ще ти отговорят на въпроса с въпрос
ако зададеш въпрос в български форум, ще те обявят за идиот

извод: за какво ти е телевизор като не пушиш
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: 1.9 асз

Мнение от bobolin4o »

Темата за съжаление се превръща в заяждане... всъщност тя по начало си тръгна такава.
Заключвам!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено