x5 е53 след падане на акумулатор иска код

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от KLESHTITE »

Вкарвах нули и кода който последно е вкарван държах я на контакт изключвах аб и не може да падне кода дайте идеи
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
arabiata
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
Местоположение: София,Люлин 1

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от arabiata »

Скоро имах такъв случай,учудващо при мен падна с нулите.Но пък го изядох с Дискавъри2.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от rockton »

Преди около месец, мой колега(който се занимава предимно с баварци) видя голям зор също със едно Х-5 "нафтова печка" :lol: .
Случая беше че колата е оставена в един двор близо до стена (тясно място) автоматична кутия, блокирана от застрахователни електронни GPS системи, собственика на колата я е оставил около месец(бил в чужбина) акумулаъора пропаднал плавно и всичко лешшшш :lol:
-Колегата три дена си игра докато премахне допълнително поставените блокировки от гении на електронно алармената мисъл, и накрая успя да я ИЗТЕГЛИ и качи на репатрака , докара я в сервиза! Проблема същия като при теб ...КОДИРАНЕ
Колегата Разполага с KTS, пробвано с него не става обучение на системата, после пробвано с Лаунч Х431, не става , Карманскана , Не става , аутокома - забрави , BMW скенера-нищо!
-Принуди се и по мой съвет поръча I-com-заедно с лаптопа(крупна сума) :lol: и чакане 2 седмици докато дойде.
-Като го получи, бяха нужни 20 минути всичко да си дойде на мястото с адаптациите, кодиране , колата щастливо запали :lol: :lol:
-Убедих се за пореден път че тия бънгии ги 'лекува" само I-com!!
Последно промяна от rockton на Пет Яну 17, 2014 5:02 am, променено общо 1 път.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от bobolin4o »

Конкретно в случая ма "Клещите", БМВ Скенера 1.4.0 (Па-Софт) може да изключи завинаги нуждата от вкарване на тоя код.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от KLESHTITE »

Имам айком и с него не стана утре ще сменя навигацията за проба че не ми брои време
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от Markony »

rockton написа:
-Колегата три дена си игра докато премахне допълнително поставените блокировки от гении на електронно алармената мисъл, :
!!
Леко де,7 години работих за въпросната компания и имам монтирани 3400 джипиеса.Алармаджиите не пипват модел next year.То трябва да имаш акъл за тая работа.За съжаление "другите"колеги ги махат за 15 мин.И пак имам над 20 банди на топло.
Сори за отклонението.Проблема си е на БМВ общо взето.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: x5 е53 след падане на акумулатор иска код

Мнение от rockton »

Markony написа:
rockton написа:
-Колегата три дена си игра докато премахне допълнително поставените блокировки от гении на електронно алармената мисъл, :
!!
Леко де,7 години работих за въпросната компания и имам монтирани 3400 джипиеса.Алармаджиите не пипват модел next year.То трябва да имаш акъл за тая работа.За съжаление "другите"колеги ги махат за 15 мин.И пак имам над 20 банди на топло.
Сори за отклонението.Проблема си е на БМВ общо взето.
--Извинявам се колега "Markony" ако съм те засегнал с нещо , неумишлено е и неволно.
Да прав си проблема си е на баварските гении конструктори :lol: :lol:
-тази сентенция много ми харесва...
-Като видиш БМВ да се движи по улицата.... - То' значи или отива към сервиза или вече се връща от там :mrgreen:
-Баварските автомобилостроители мислят за сервизите (такива като нас), да не останат без работа, като постоянно им я създават...-значи трябва да ги похвалим и да се надяваме за в бъдеще все по усилено да творят в тази посока :lol: :lol:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Публикувай отговор