Пак Пежо проблеми

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
stoqn
КОЛЕГА
Мнения: 88
Регистриран на: Съб Май 21, 2011 10:13 pm
Местоположение: Добрич

Пак Пежо проблеми

Мнение от stoqn »

Колеги днес дойде едно 306 -1,4 99г комп Sagem SL96.колата придърпва с газов инжекцион и на двете горива.грешка ламбда сонда.Ламбдата работи но стойностите на Мапа на незапалена и са 1400 милибара а на атмосверното са същите след запалване .Мапа е сменен нищо не се променя.Напражението на мапа захранването е малко по високо 5,2 волта на температурните на въздуха и водата е 4,9.Дали нещата отиват на комп. или ....дайте идея.преди 2 години имах същ проблем с пежо смених инсталацията цялата оправи се и след време пак така даите идея даже сложих друг комп марели без ИММО с малка преработка изчерпан съм :(
stoqn
КОЛЕГА
Мнения: 88
Регистриран на: Съб Май 21, 2011 10:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Пак Пежо проблеми

Мнение от stoqn »

Проблема решен.Дойде ми наум да я прочета по Ксара на Цитроен същия мотор и същия код и същото ЕКЮ Sagem sl96 там излезе всичко ок атмосверното 970 милибара мапа стойностите му приемливи .Видях че температурния няма реални стойности сменихме го и колата се оправи.Четох я с друга диагностика също по Пежо нереални стойности на Мапа а по Цитроен нормални.За 1 път ми се случва такъв казус може и компа да е сменян от Цитроен ама няма логика ....Пежо планета ми не работеше да я вържа по нея.Дано съм полезен за др. случай :)
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Пак Пежо проблеми

Мнение от rudoni »

Благодарско за споделения опит!
С нами Бог!

0886 224486
Публикувай отговор