Субару импреса 2010 2.0 дизел

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Субару импреса 2010 2.0 дизел

Мнение от auto215 »

2.0 литра боксер ,тази пластмасова черупка не мога да я прочета коректно с нищо пробвах с какво ли не ,липсват живи данни за налягане в реила,корекции на дюзи ,налягане в дпф ,работи като агрегат кировец и пуши като камаз откачането на дпф хардуерно от генерацията не помага но е цял не е осакатен,съответно нов внос е от италия и намесата на тунерите не е изключена,Първо го почнах с кармана след това с всичко останало,управлението е денсо :roll: .Не пише никакви грешки но и не работи изобщо правилно,поне пали засега та ако някой се е сблъсквал с тази екзотика да пише с какво успя да види живите данни коректно :cry: .Само кармана го чете що годе нормално но липсват някой от живите данни всички останали бутат директно на обд2 и там нищо :(
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару импреса 2010 2.0 дизел

Мнение от ivanovbg »

Аз ги чета с с WOW като оутбек или легаци, форестър? Не знам защо на импрезата липсва като опция. Делфи, Аутоком .2014,3 също я четат. Ресетват масло, дпф... абе доста неща.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару импреса 2010 2.0 дизел

Мнение от ivanovbg »

Какво стана? Прочете ли я с ВОВ=а?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Субару импреса 2010 2.0 дизел

Мнение от auto215 »

С кармана през оутбек успях ,благодаря за жокера за бутала и дюзи е ,горивните камери са потекли в посока на земното притегляне,явно не могат да научат дизела да работи с бензин :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
Публикувай отговор