Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
dodgeviper18
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 4:25 pm

Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от dodgeviper18 »

Извинявам се предварително ако темата не е за тук но се интересувам ако може някой с опит да ми отговори джип Ssangyong Rexton 2.7xdi 163 кс 2004 година ноември месец производство с какъв кабел и софтуер му се прави диагностика защото се опитах с един китаец elm obd2 с bluetooth връзка към телефон с андроид софтуер но не успява да на направи връзка с машината като преди да закупя устройството ме убедиха че софтуера на джипа е обд2 но не успява да влезе в връзка с машината благодаря предварително за отговорите
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от ivanovbg »

Евтин няма. Примерно http://vesko.net/pdf/bosch/KTSwireless_BG.pdf
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dodgeviper18
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 4:25 pm

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от dodgeviper18 »

С такъв ми направиха диагностика в София и е много добър но понеже съм Врачанин не ми се пътува всеки път до София за диагностика затова търся нещо като за изтриване на грешки и оказване на евентуални проблеми не на дилърско ниво в Враца ми правила диагностика с някакъв китаец пак с блутут но разбирасе човека не ми е давал обяснение каква е връзката обд2 или обд затова се интересувам имам ли някакви по аматьорски опции.
И благодаря все пак за бързия отговор макар да не ме удовлетворява такъв софтуер
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от steich »

Някое Delphi / Autocom би трябвало да ти свърши работа ... около 200 лв. е.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
dodgeviper18
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 4:25 pm

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от dodgeviper18 »

Ок ще пробвам и ще пиша ако някой друг евентуално се сблъска с такава ситуация да е поне наясно с какво точно да свърши работа мерси
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от auto215 »

LAUNCH х431 и диаг после от гугъл плея си купуваш приложението за рекстън и воала почваш да четеш и да бършеш съответно ефекта ще е =0,след това посещаваш можещ/и и знаещ/и колеги спазваш правата на клиента а те са (да страда ,да слуша,и да плаща) и ще има хепи. :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от gt40 »

auto215 написа: спазваш правата на клиента а те са (да страда ,да слуша,и да плаща) и ще има хепи. :D
Е тва ме развесели :D
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Мнение от auto215 »

То си е истина , като са изпълнени трите правила всичко става :D :D :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
Публикувай отговор