Техническа информация

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
morski86
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Мар 14, 2017 6:36 pm

Re: Техническа информация

Мнение от morski86 »

kebappa написа: Нед Юли 22, 2018 12:42 pm Прочетох менуала преди да питам ,но за съжалебие не пише. Ако се опитам да синхронизирам по канал 2 , осцилоскопа забива . Работи само със синхронизация по канал 1. Може и да е дефектен.
Никъде не съм сравнявал трим на Ваг с трим на Хонда . Написах ,че трима с Делфи е 1% , а трима с Вюрт е 18%. Тези данно са от един и същ мотор в рамките на 5 мин , без промени по работният режим.
За сега ще продължа с четенето . Ще гледам и осцилограмите качени в страницата на Дек осцилоскопите. На следващ етап ще питам за избор на осцилоскоп . На този етап ме интересува от къде гледате електеически схеми на колите ? Коя програма ползвате ? Аутодата има липси на схеми за определени аввомобили . Гледам ,че има някаква Alldata , но е огромна ....700gb .
Препоръчаите нещо различно от Аутодата-та .
Благодаря за помоща и съветите !
tolerancedata ползвам само за Ел схеми + autodata
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Техническа информация

Мнение от ivanovbg »

kebappa написа: Нед Юли 22, 2018 12:42 pm Прочетох менуала преди да питам ,но за съжалебие не пише. Ако се опитам да синхронизирам по канал 2 , осцилоскопа забива . Работи само със синхронизация по канал 1. Може и да е дефектен.
Менуала чете, а аз каквото ти написах - не.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор