BMW GT1 - отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
anakin
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 6:14 pm

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от anakin »

Като говорим за Китай, какво ще кажете за тези оферти: http://www.autonumen.com/
Направих запитване за Star diagnose и те ми отговориха: compact 3 star is USD540, and the shipping cost is USD69
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от waseko »

anakin написа:Като говорим за Китай, какво ще кажете за тези оферти: http://www.autonumen.com/
Направих запитване за Star diagnose и те ми отговориха: compact 3 star is USD540, and the shipping cost is USD69
Какво по-точно искаш да чуеш за сайта.Търговеца е лоялен,пазарувал съм от него,но явно продуктите са реплики,питай за всичко-гаранции,ъпдейти и т.н.
anakin
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 6:14 pm

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от anakin »

Нищо не ме интересува за него.Просто си правих "гаргара" с тях.Аз като си купувам нещо предпочитам да го платя по-скъпо но да си го взема от доверен човек, който да ми е под ръка ако имам някакви въпроси или проблеми да мога да му звънна по телефона или да оправи проблема дакажем за ден два а не да пращам техниката до Китай та после да ми я връщат да минат 2 месеца аз с какво ще работа през това време.Та нали това е инструмент с който си вадим парите, а не да правим икономии.
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от waseko »

Тогава можеш да престанеш да си правиш гаргара с нас,да ти отговаряме,а а з си мисля че на някой му трябва информация,това няки го наричат спам а за мен си е говорене на хал без да можеш нещо да кйажеш.Поздрави
anakin
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 6:14 pm

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от anakin »

Нямах това впредвид колега.Аз защитавам твойте интереси.Нали точно затова написах че предпочитам да купувам от тук.А гаргарата беше с китаеца.То и децата в яслите знаят че в ибей може да се намери по-евтино, но нали тази техника си има и някаква поддръжка и предпочитам тя да става в Бг за по-бързо.Не съм от тези който търсят възможно най-евтиното, а искам да работа с отговорни и коректни хора.Надявам се този път да бъда разбран правилно.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от bobolin4o »

И какво като го купиш от БГ? Нали пак е китаец, в крайна сметка пак там ходи гаранционно.
Или доставчика ти - българин, трябва да има оборотни бройки, че да може на момента да ти подмени дефектиралия тестер. Не че не дефектират нали :lol:
Малко не ми се вярва...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
anakin
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 6:14 pm

Re: BMW GT1 - отзиви

Мнение от anakin »

Да точно това имах впредвид.Когато дефектира или блокира нещо софта да мога да му звънна и да се реши въпроса за бързо а не да го пращам на екскурзия до Тибет.
А колегата waseko ме изкара, че едва ли не за едно запитване за цена от продавача в Китай било спам.
Публикувай отговор