Visa

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Заключено
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Visa

Мнение от hristo »

Кабелите съм си ги преправил и ги ползвам и сега.Не мога да я продам защото съм я подарил.
p.s.Администратора ако затваря темите аз ще създавам нови.Както се вижда това не е личен разговор ,a тема Visa.Обръщам се към Ваклин защото темат за KTS е закрита.
Не виждам смисала когато има интерес по дадена тема тя да се закрива.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Re: Visa

Мнение от Markony »

Не виждам смисала когато има интерес по дадена тема тя да се закрива.[/quote]
За темата на КТС-а аз съм виновен,мисля 4е си казахме вси4ко ,а и с тези цени темата ще се развива май само в ЛС :)Относно КТС 500-за лаптоп-Ваклин намери лаптоп с монтирана карта на прили4на цена с инсталиран драйвер,което е най ценното нещо....ина4е е безмислено да се купува само карта.Не знам по думите на Дан4о ..след като спре поддръжка от Еси..какво ще стане.То и сега някои компютри трудно виждат КТС520..така че...Ако мислиш че има нужда от още писане по темата-направи нова тема за 520,за да пишете само хората които могат да си позволят да го купят....
Vaklin

Re: Visa

Мнение от Vaklin »

hristo написа:Кабелите съм си ги преправил и ги ползвам и сега.Не мога да я продам защото съм я подарил.
p.s.Администратора ако затваря темите аз ще създавам нови.Както се вижда това не е личен разговор ,a тема Visa.Обръщам се към Ваклин защото темат за KTS е закрита.
Не виждам смисала когато има интерес по дадена тема тя да се закрива.
Значи може да и се добавят импулси, но мен честно ме интересуваха кабелите. Аз Visa си имам и така. Ако момчетата на които си я подарил са склонни да платят 100 кинта може да получат един нов процесор с 65000 и малко отгоре импулса.

Ако имаш от някъде някакви евтини куплунзи (специално за японски коли) дай информация.

Не се сърди за това, че затвориха темата. Още са млади в областта на управлението на форуми колегите, но ще се оправят. :)
Vaklin

Re: Visa

Мнение от Vaklin »

Markony написа: За темата на КТС-а аз съм виновен,мисля 4е си казахме вси4ко ,а и с тези цени темата ще се развива май само в ЛС :)Относно КТС 500-за лаптоп-Ваклин намери лаптоп с монтирана карта на прили4на цена с инсталиран драйвер,което е най ценното нещо....ина4е е безмислено да се купува само карта.Не знам по думите на Дан4о ..след като спре поддръжка от Еси..какво ще стане.То и сега някои компютри трудно виждат КТС520..така че...Ако мислиш че има нужда от още писане по темата-направи нова тема за 520,за да пишете само хората които могат да си позволят да го купят....
Ужким сте умни хора пък се водите по лафовете на търгашите!

1. Лаптопи с инсталирано всичко има често в eBay.de.
2. Какво значи да му спрат поддръжката? Да в следващите версии на ESI[tronic] няма да има софтуер който да управлява KTS 500. Но то е и безмислено да има защото хардуерно KTS 500 се е изчерпал. Но някой да те задължава да си инсталираш следващата версия? Това е ебавка само за законно купилите софтуера с код за една година. 99% от тях ще си генерират ключ за 100 години и повече няма да си купят нищо от Bosch, един процент (понеже харчат чужди пари) ще ревнат на шефовете си, че това вече според представителите на Bosch няма да работи и ще искат ново. На половината от тях няма да им се изреве "Марш да бачкаш бе, лайно" и така ще се продължи храненето на дилърите. Много тъжна картинка :( А иначе дилърите можеше и да свършват по нещо полезно. Е както днес съм пуснал двама роми и една ромка за по 10 кинта да ми оплевят двора.
3. Аз лично казах, че за CAN интерфейса ще поборя още малко интерфейса на Бюлент и след това ще си му го пратя да си му се радва. Отдавна бих купил един интерфейс от Уве, ама той лигльо (като наш Роко). Иска да се храни от тази хранилка още 200 години. А и да бъда честен засега все още съм в строителство на гаража и нямам много време да се занимавам с този проблем. Държа да внеса уточнение. Не искам да го хаквам, клонирам или там всякакви други дивотии. Искам само да му сваля протокола между компютъра и интерфейса и да си пиша мои скриптове за мои нужди на LabView. Обясних му го и на американския келеш, ама той мрънкоти, че протокола не го бил разработвал той, а негов приятел и т.н. Абе "мъртвец"! Но просто да мине офанзивата с климатиците, че не ми се изпускат живи кинти, и ще се сдобивам с едно такова. Но понеже съм подразнен каквото разбера ще го публикувам! :) Вече си дръпнах и до дни ще си инсталирам blog софтуер на сървъра да мога ди си изливам глупостите оформено и картинно. Мога да пусна и други да пишат по някоя статийка ... ама това с времето си.
mariokn

visa

Мнение от mariokn »

ot kade moga da si kupia visa
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Емвеко,Гарагент.Това са основните които ги знам.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Ivan

visa

Мнение от Ivan »

ako na niakoi mu triabva visa ili obd2 da piche na ivan.hristov@abv.bg
WWWhelp

Мнение от WWWhelp »

testvano i raboteshto ;-) wwwhelp@abv.bg
Заключено