Вечната война между КТС и АТС

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Вечната война между КТС и АТС

Мнение от rangel1 »

Войната винаги я печели КТС но няма ли нещо в АТС което да превъзхожда КТС,подочух че АТС е по добър при френските системи има ли нещо вярно по въпроса? Аз имам АТС отскоро
но мисля че КТС е поне 10години напред без да съм работил с него, но за толкова пари толкоз.
Извинете че ставам банален по тая тема но живо ме интересува въпроса с френските???
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от bobolin4o »

rangel1 написа:Войната винаги я печели КТС но няма ли нещо в АТС което да превъзхожда КТС,подочух че АТС е по добър при френските системи има ли нещо вярно по въпроса? Аз имам АТС отскоро
но мисля че КТС е поне 10години напред без да съм работил с него, но за толкова пари толкоз.
Извинете че ставам банален по тая тема но живо ме интересува въпроса с френските???
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
Чети, ъпдейт 2009.3...
viewtopic.php?f=27&t=1169&p=3655#p3655
P.S. Нямаше да е зле да нама ограничение за ъплоуд до 2!!!? мегабайта...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от mitko »

Абе няма какво да ги мерите двете техники . ATS е демо версия на KTS :D . Ако ATS успеят да вкарат поне 50 % от това което може KTS браво . Но това може да стане след 10 години МОЖЕ БИ!! А това което колегата е написал "ЗА ТОЛКОВА ПАРИ ТОВА" не съм съгласен .Или произвеждаш нещо и вървиш напред ,или изпадаш зад борда , а паднеш ли при вълнение 5 бала както е в момента (заради кризата) просто се давиш !!
PS: Аз помня Адиа от като адаптера беше на LPT . Това 2000г .До сега напредъка е толкова колкото другите тестери направиха за 1 година :!:

regards
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от VOLUMAX »

Takaва война никога не имало и няма и да има .
Много са неравностойни противниците .
Все едно да биеш питбул с пинчер :lol:
КТМ is the BEST fuck the rest !
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от shumana »

rangel1 написа:Войната винаги я печели КТС но няма ли нещо в АТС което да превъзхожда КТС,подочух че АТС е по добър при френските системи има ли нещо вярно по въпроса? Аз имам АТС отскоро
но мисля че КТС е поне 10години напред без да съм работил с него, но за толкова пари толкоз.
Извинете че ставам банален по тая тема но живо ме интересува въпроса с френските???
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
на ats слабото място е fiat аз съм с ats и съм доволен при френските и немските е еднакво добър
Последно промяна от shumana на Пон Авг 10, 2009 11:36 pm, променено общо 1 път.
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от vankopestera »

Колеги за такава война изобщо не може да се говори! АТС просто копира част от системите на KTS! Познавам лично човека който създаде тоя тестер - тогава работехме заедно в АВЕЛ.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от shumana »

[quote="vankopestera"]Колеги за такава война изобщо не може да се говори! АТС просто копира част от системите на KTS! Познавам лично човека който създаде тоя тестер - тогава работехме заедно в АВЕЛ.[/quote
ifidik
КОЛЕГА
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 5:15 pm

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от ifidik »

може би темата трябваше да бъде-с какво ктс превъзхожда атс
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от bobolin4o »

vankopestera написа:Колеги за такава война изобщо не може да се говори! АТС просто копира част от системите на KTS!
Аха
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от rangel1 »

Значи да разбирам че КТС смачква отвсякаде АТС няма френски и други такива!!!
Това означава че АТС като замисъл е хубава работа ама типично българска ,дай да вземем
парите пък после някой ден ще се опитаме да оправим нещата,също като на дитекс осцилоскопа.Съжелявам че си плюя техниката с която работя но за съжаление нещата стоят така за в момента поради финансови възможности.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от bobolin4o »

Рангеле, прегледай това, дето е по-горе и си прецени какво могат КТС и АТС.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от mitko »

rangel1 написа:Значи да разбирам че КТС смачква отвсякаде АТС няма френски и други такива!!!
Това означава че АТС като замисъл е хубава работа ама типично българска ,дай да вземем
парите пък после някой ден ще се опитаме да оправим нещата,също като на дитекс осцилоскопа.Съжелявам че си плюя техниката с която работя но за съжаление нещата стоят така за в момента поради финансови възможности.
Мисля че си на 120% прав в извода!!!!! ADIA е българска "разработка" крадена от KTS но мноооого бегло . Мисля , че няма смисъл да разяснявам защо РАЗРАБОТКА е в кавички .

regards
zniper
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 2:53 pm

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от zniper »

има голяма разлика в полза на КТС обаче от релийз 1 до сегашния релийз 5 на АТС хората вкарват по средно 150-200 системи на ъпдейт, мисля че ако напредват с тези темпове след година две ще доближат доста КТС
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от rangel1 »

zniper написа:има голяма разлика в полза на КТС обаче от релийз 1 до сегашния релийз 5 на АТС хората вкарват по средно 150-200 системи на ъпдейт, мисля че ако напредват с тези темпове след година две ще доближат доста КТС
Колега къде го видя този реласе 5 аз го виждам до година по това време и дано поне догодина
да живнат с дръпнатите че там май работата е трагична!
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Вечната война между КТС и АТС

Мнение от VOLUMAX »

И както казваше един приятел : " те хубаво копирали, ама им мръднало индигото " :lol:

Много от хората смятат системата за подддържана по факта ,че се връзват към нея , а това ,че нямат и половината от възможностите към нея не го броят !
КТМ is the BEST fuck the rest !
Публикувай отговор