SUN MODIS - мнение за този скенер

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Stanoykov
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:17 pm

SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от Stanoykov »

Здравейте, смятам да се ориентирам към такъв скенер и искам да разбера повече за него. Благодаря ви предварително :wink:
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от renene »

Това е най доброто и най скъпото обаче без човек зад него е безполезно.Принципно за тези пари ще си купиш почти всички реплики на маркови тестери за масовите автомобили с които можеш кодираш блокове и да правиш добра диагностика.Преди около 3г работих с него тогава нямаше кодиране,нямаше и мултиплексор за различните марки.Свързването беше с едни платки с форма на ключе за различните марки автомобили което ми се стува доста неудобно в днешно време :D
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
Stanoykov
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:17 pm

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от Stanoykov »

Значи цената не смятам, че е прекалено висока, ако е добър самия тестер. Мисля че на модиса има и осцилоскоп, но не съм много сигурен. Дали спрямо боша и тексата е по-добър :roll:
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от mitko »

Ако искаш да разбереш това ,напиши едно писмо на наи близкия дилър и поискай повече инфо .Какво има като възможности . За да става за работа трябва да има кодиране и програмиране и то да работи !

regards
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от Aspar »

Здравейте , аз имам pdl 1000 на SUN миналата година купих апдийт с всички европейски коли 2008/3 относно диагностиката модис ползва същия софт . Ще споделя впечетления : Положитлни впечетления НАЙ ЗДРАВОТО И НАДЕЖНО нещо с което съм правил диагностика винаги и навсякъде работи :) без да преувеличавам 100 % сам сигорен че след 10 години пак ще работи . Лесен за работа много подходящ за монтиори да си чистят грешки и да ресетват инспекций . Лоши страни : адаптаций :D имобилайзери :lol: :lol: :lol: , коли след 2005 :lol: :lol: :lol: :lol: , Абсолютна хоби техника . А ЦЕНАТА лошо да ти стане ,но ако човек даржи на качество и не го интересува ценат ( или има богата леля в сащ и тя е ришила да му направи подарак изненада :lol: ) може . Имам интересни касетки за ПДЛ някои ако има интерес да звънка . Поздрави и успех .
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от ivanovbg »

Работя от 4 години с модиса на сън и съм съгласен с колегата аспар
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от renene »

Aspar написа:Здравейте , аз имам pdl 1000 на SUN миналата година купих апдийт с всички европейски коли 2008/3 относно диагностиката модис ползва същия софт . Ще споделя впечетления : Положитлни впечетления НАЙ ЗДРАВОТО И НАДЕЖНО нещо с което съм правил диагностика винаги и навсякъде работи :) без да преувеличавам 100 % сам сигорен че след 10 години пак ще работи . Лесен за работа много подходящ за монтиори да си чистят грешки и да ресетват инспекций . Лоши страни : адаптаций :D имобилайзери :lol: :lol: :lol: , коли след 2005 :lol: :lol: :lol: :lol: , Абсолютна хоби техника . А ЦЕНАТА лошо да ти стане ,но ако човек даржи на качество и не го интересува ценат ( или има богата леля в сащ и тя е ришила да му направи подарак изненада :lol: ) може . Имам интересни касетки за ПДЛ някои ако има интерес да звънка . Поздрави и успех .
Последно като гледах цената в щатите беше 6500 долара иначе модела за който говорим има осцилоскоп включително дис и коп само че не вървят комплект
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
Jambo6a
КОЛЕГА
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 6:10 pm
Местоположение: Sofia

Re: SUN MODIS - мнение за този скенер

Мнение от Jambo6a »

renene написа:
Aspar написа:Здравейте , аз имам pdl 1000 на SUN миналата година купих апдийт с всички европейски коли 2008/3 относно диагностиката модис ползва същия софт . Ще споделя впечетления : Положитлни впечетления НАЙ ЗДРАВОТО И НАДЕЖНО нещо с което съм правил диагностика винаги и навсякъде работи :) без да преувеличавам 100 % сам сигорен че след 10 години пак ще работи . Лесен за работа много подходящ за монтиори да си чистят грешки и да ресетват инспекций . Лоши страни : адаптаций :D имобилайзери :lol: :lol: :lol: , коли след 2005 :lol: :lol: :lol: :lol: , Абсолютна хоби техника . А ЦЕНАТА лошо да ти стане ,но ако човек даржи на качество и не го интересува ценат ( или има богата леля в сащ и тя е ришила да му направи подарак изненада :lol: ) може . Имам интересни касетки за ПДЛ някои ако има интерес да звънка . Поздрави и успех .
Последно като гледах цената в щатите беше 6500 долара иначе модела за който говорим има осцилоскоп включително дис и коп само че не вървят комплект

В момента тука струва 15000лв. Преди известно време говорих с един дилър и каза че цената е това, но не уточни какво има в комплекта. И аз съм работил известно време е модиса и мога да кажа, че не е сложен за работа и не включва малко неща. В момента работя с текса и съм доста по-недоволен от колкото от модиса, само дето има по-голям капацитет от към жабарските коли :wink:
Публикувай отговор