Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
teksima
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 1:16 am

Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

Мнение от teksima »

Може и друга марка.
Очаквам предложения на e-mail: teksima@abv.bg !
nikolaimikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 2:40 pm
Местоположение: София

Re: Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

Мнение от nikolaimikov »

Здравей Колега,

Разгледай какво има на сайта горе-долу и може да ми се обадиш едно демо да направим ако си от София,да закачим 3-4 коли сам да видиш как работи Texa-та...
мога да ти изпратя на e-mail и списък с базата данни ако те интересува.

http://www.niteh.com/products.php?lang=bg&tid=3&sid=16

Успешен ден!
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

Мнение от auto215 »

Горчивината от лошото качество остава дълго,след като забравиш удоволствието от ниската цена колега teksima,минах по пътя,прокопах тунелче прокарах кабелче и си купих actia и kts ,с тези два уреда си върша работата лесно бързо и чудесно техата я дадох за малко пари почти нова,успех с избора
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
nikolaimikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 2:40 pm
Местоположение: София

Re: Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

Мнение от nikolaimikov »

Аз няма да споря по темата,въпреки че не разбирам какво означава лошо качество според теб колега auto215, но само ще добавя, че аз рабтя с Texa, Tecnotest (OTC) и Deplhi ( нов универсален уред който тествам в момента) и също съм доста доволен,въпреки че не претендирам да съм добър диагностик..и... все пак всичко опира до съпоставяне на цена и възможности в един момент и от тази гледна точка Texa е на много добро ниво...
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Търся да закупя диагностична апаратура,примерно Bosch,TEXA..

Мнение от mitko »

nikolaimikov написа:..и... все пак всичко опира до съпоставяне на цена и възможности в един момент и от тази гледна точка Texa е на много добро ниво...
Ето за това говорим Ники !!!! Не искаме да се получи тезата "За толкова пари толкова" Колегата явно има в предвид това . И за мене е по добре да преглътнеш цената, а не възможностите на уреда . :wink: Не ,че съм фен на КТС но Текса няма как да се съпоставя с него . Тексата която има възможности на КТС (говоря като за инфо и други такива ) е на основата на нeтбук с тъч пад и цената е ............... колко пъти по голяма от на КТС????

regards
Публикувай отговор