мнение за autoboss v30

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
gorianin
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 2:27 pm

мнение за autoboss v30

Мнение от gorianin »

Колеги,ако някой работи с този скенер нека да сподели своето мнение ,защото съм решил да финансирам с малко парички колегата ditex!Интересуват ме покритие и ъпдейти- и това дали след изтичане на срока за безплатно обновяване скенера спира да работи или работи с последния ъпдейт?И последен но най-важен въпрос-как да различа оригинала от клонинга?Предварително благодаря на отзовалите се.
gorianin
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 2:27 pm

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от gorianin »

Еее.колеги не вярвам аз да съм първия който ще си е купил AUTOBOSS V30!
ditex
КОЛЕГА
Мнения: 150
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 9:02 pm

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от ditex »

Досега аз не съм виждал и чувал за клонинг на autoboss. Всичко по този въпрос което се приказва из интернета е приумица на хора и фирми най-вероятно със скрити задни мисли.
??-!!
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от mitko »

Има клонинг . Аутобос се прави в Китак от фирма с лиценз за пройзводсво на диагностична техника . Дори има представителсво в USA ,но има и Аутобос който е производство на друга фирма и едно от нещата по който се различават е мултиплексора за мерцедес е празен на клонинга .

regards
ditex
КОЛЕГА
Мнения: 150
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 9:02 pm

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от ditex »

Това за мултиплексора съм го чувал и виждал. Това беше при V26. Но самият апарат (основното устройство) според мен си беше оригинален.
??-!!
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от mitko »

Само дето като го отвориш ще кажеш че съм го запоявал аз на 2 ракй и бтилка вино . :D

regards
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от Aspar »

Здравейте , смятам че добре си се насочил аз лично не съм ползва този тестер но отдавна се интересувам силен е в азиатските марки но добре се справя и в европейските чудесно ще допълни ктса според мен . Относно закупуванете съм 100% за да е от дитекс такива търговци трябва да се стимолират убеден съм че от тях няма да купиш менте . Няколко неща съм купил от тях и не са ме подвели много са коректни . Не знам ditex тук кой е но аз няколко пъти съм говорил със Стефан човека е профисионалист и много компетентен според мен , може да ти помогне винаги със съвет а това също е много скъпо така че действай и пиши отзиви . Поздрави и успех. П.С. има и по добри тестери аз лично съм се насочил към карманскан но той е и по скъп ако сега прохождаш в диагностиката и нямаш много тестери това е .
gorianin
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 2:27 pm

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от gorianin »

Благодаря за отзивите на всички.И все пак си мисля,че клонинг има ,защото официалния търговски представител за Русия изрично предупрежават хората които купуват AUTOBOSS V30,че има копие което се различава единствено по серииния номер.Пък и цените са доста различни,все пак разликата от 1700$ до 3400лева си е доста!
euroM
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 1:16 pm
Местоположение: София

Re: мнение за autoboss v30

Мнение от euroM »

Има и други вносители ( на ЛС)
Добро покритие Нисан, Ягуар, БМВ, МБ, ВАГ
липсва насочваща информация за необходимия кабел,
но пък има К и Л диаг.
Публикувай отговор