autoboss v30 или launch x431

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от MOTORSPORT »

Стария аутобос v26 работи перфектно ползвам го вече3г.и никога не съм го виждал да забива или това което го има като опция да неможе да го прави в някой случаи работи по добре от китайските уж на диларско ниво уреди.
Живей за да ядосваш другите!!!
ditex
КОЛЕГА
Мнения: 150
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 9:02 pm

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от ditex »

На този Autoboss V30 който забива на всяка трета кола да не му е прекъсната жичката на захранването в основния кабел? :o
??-!!
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от MOTORSPORT »

АЗ съм един от хората който от преди доста време има AUTOBOSS и доста дълго съм работил стози уред за да мога смело да кажа кой уред как работи.AUTOBOSS V30 има доста липси в сравнение със стария.
Живей за да ядосваш другите!!!
batsvilen
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 9:47 pm
Местоположение: гр. Бургас

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от batsvilen »

MOTORSPORT написа:АЗ съм един от хората който от преди доста време има AUTOBOSS и доста дълго съм работил стози уред за да мога смело да кажа кой уред как работи.AUTOBOSS V30 има доста липси в сравнение със стария.
Колега тъй като имаш пряко наблюдение върху стария и новия какве добавено в новия и какво е махнато, да не излезе че ще трябва да търсим стария.
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от MOTORSPORT »

Много неща липсват на новия 1-во което се сещам са сервизите на бмв и много др. ,но е трудно тук да ги изброявам.Самия дисплей освен ,че е по-шарен е много по труден за работа и менюто е много разхвърляно.
Живей за да ядосваш другите!!!
nari60
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 3:58 pm

Re: autoboss v30 или launch x431

Мнение от nari60 »

От 20 дни имам Аутобосс в 30 и за сега не съм доволен-не чете следните коли

Део нубира , Форд Фиеста 2000 г. дизел , Волво с80, Опел Виваро 2007-има само БОДИ (Аербег) -нулиране масло -НЕ. Ще допълвам списъка переодично - Боса е с последни ъпдейти от тази седмица. Тук и дума не става за някакъв хелп относно грешки !!!! За сега среден 3-
Публикувай отговор