осцилоскоп от Дитекс

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

осцилоскоп от Дитекс

Мнение от karamilev »

Здравейте колеги,мисля да си поръчам двуканалния осцилоскоп на Дитекс: http://www.obd2-bg.com/OsciloskopPlus/index.html Моля тези които го имат или който има наблюдения върху него нека ги сподели. Цената ме устройва,но тя разбира се е за голичък осцилоскоп,като поръчаш и всички сонди и затихватели които са задължителни за да го ползваш пълноценно цената си става прилична :P . Така че очаквам съвети и мнения от по-компетентните.
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от ivanovbg »

На дитекс съм го виждал само по нета,на дек ми се струва по добър-работил съм с него.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
vrm
КОЛЕГА
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Авг 12, 2009 10:13 pm
Местоположение: холандия,хага

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от vrm »

ползвам го от година,аз лично съм много доволен,ползвам го почти на всяка кола при диагностика ,подръжката е сигурна,на първия месец го изпепелих :lol:
от дитекс го подмениха без много въпроси.така че,за мен си струва :roll: да не прозвочи кат реклама ама хора кат работят грамотно трябва да се хвалят :roll:
90% от проблема е от последния ремонт!
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от Aspar »

Аз имам от полвин година мини и съм много доволен оправдава очакванията ми на 100 % . И други неща съм купувал от тях и съм доволен .
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от renene »

Имал съм ги и двата колега,на двуканалния куца скороста на УСБ порта и не можеш да гледаш на един екран и четирите цилиндъра.Според мен едноканалния си струва повече ,ако си решил да избираш между двата.
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от karamilev »

renene написа:Имал съм ги и двата колега,на двуканалния куца скороста на УСБ порта и не можеш да гледаш на един екран и четирите цилиндъра.Според мен едноканалния си струва повече ,ако си решил да избираш между двата.

Колега не съм много запознат с осцилоскопите,но как с двуканален се гледат четирите цилиндъра? Сигурно си прав за едноканалния но искам да мога да го синхронизирам,затова гледам двуканалния
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: осцилоскоп от Дитекс

Мнение от waseko »

еми гледат се два по два или по един,до колкото всеки може,да си свърши работа.Поздрав
Публикувай отговор