Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

Здравейте на някой да му се намира софта за тези два осцилоскопа и да не му свиди че имам доста свободно време и скам малко да се забавлявам :idea: Благодаря предварително.
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от renene »

Къде го намираш това свободно време :lol: на мен все не ми стига
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от venelek »

Софта го има качен на сайта им.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

venelek написа:Софта го има качен на сайта им.
Благодаря колега но там има само демо версии :roll: Аз молим за работещи :idea:
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от venelek »

Я разгледай на страницата на аутоскоп плюс дали няма "изтегли програмата"
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

Абе човек мислиш ли че не съм пробвал сякък :idea: Иска пароли :?:
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от traqnsavov »

Трябва да си купиш уреда и ти правят потребителски акаунд и ти пращат паролата за достъп и си теглиш от там всичко...
Аз лично това мини ми е антипатично и е 300 лева при положение че един дигитален осцилоскоп от конрада е 400 стотака
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

Здравейте плюса го намерих благодарение на съвесни граждани :lol:
Сега остава еасито.Хайде помогнете за каузата пък аз обещавам да кажа за кво ми са :idea:
Пък ако някой се притеснява анонимноста е гарантирана от думата на rangel 1.
Благодаря предварително :!:
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

Всичко е точно .А сега обяснение ,трябваха ми работещи версии да видя подробно как стоят нещата и лошо :!: А сега има нов двуканален който мисля че е доста по добър но пак куца доста :roll:
1 задължително тряба да има обхват поне 20в(защото в тоя вид даже генератор неможе да се наблюдава(при прецакан диод има пик от 25в)
2 нещо ме съмнява че не е уточнен с токовите клещи защото пробвах с подобни но нещо не ми излиза математиката :?:
3за дачик кол вал има още добавки като тия дето са на ниво 2,5в и четат само обороти.
4 дачик пулсации при инйекторите иска по нисък обхват от тоя дето е в момента за да има ясна картина.
5надявам се че високото при новия е оправено при 5 кратна честота сигурно е 6 :idea:
6 няма да е лошо ако се премахнат затихвателите щом при другите може без такива значи може7
7мислех си че са ме прецакали с предтригера в еасито но не е вярно
Това е което не ме устройва в тоя оцилоскоп ако има други мнения кажете ги за да помогнем един прекрасен БГ софт да стане най добрия(защото лично аз не съм срешал по обикновен , простоват и удобен софт за осцилоскоп(е можеби щото съм тъпичък) :roll:
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от renene »

Рангеле да не откриваме топлата вода истината е този на Младен нищо че бил шарен :lol: според някои :lol:
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

renene написа:Рангеле да не откриваме топлата вода истината е този на Младен нищо че бил шарен :lol: според някои :lol:
Не съм съгласен колега най добрия софт е на дитекс но им свиди инвестиция в хардуер а иначе дека и вградения на адиата са много добри по параметри но нямат рационален софт(говорим само за бг производство).Това го казвам щото съм се забавлявал и с трите сериозно :roll: А когато ти пуши главата само софта на дитекс би ти помогнал(ако може хардуерно разбира се) а другите два са яки хардуерно но в момент на пушешта глава биха я подпалили :lol:
Е все пак това е мнение на ентусиас експериментатор така че не се замисляйте.
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от renene »

rangel1 написа:
renene написа:Рангеле да не откриваме топлата вода истината е този на Младен нищо че бил шарен :lol: според някои :lol:
Не съм съгласен колега най добрия софт е на дитекс но им свиди инвестиция в хардуер а иначе дека и вградения на адиата са много добри по параметри но нямат рационален софт(говорим само за бг производство).Това го казвам щото съм се забавлявал и с трите сериозно :roll: А когато ти пуши главата само софта на дитекс би ти помогнал(ако може хардуерно разбира се) а другите два са яки хардуерно но в момент на пушешта глава биха я подпалили :lol:
Е все пак това е мнение на ентусиас експериментатор така че не се замисляйте.
Шапка ти свалям ти свалям за ината и времето което трошиш за тия изводи :lol:
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Ауто скоп плюс и ауто скоп еаси

Мнение от rangel1 »

Въобше даже нищо не троша :lol: Просто работното ми време е от 9.00 до 12.00 а през другото време помагам на разни хорица с старинни кенефи дето никой неще да ги прави щото няма пари в тях :lol: (и същевремено ги ползвам за опитни канарчета щото няма кво да им се случи още) :lol:
Публикувай отговор