мнения за този кодочетец.

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
stilldark

мнения за този кодочетец.

Мнение от stilldark »

Моля,, хората които се занимават с диагностична апаратура да изкажат мнението си за този кодочетец:

http://sociocollection.com/html/inglese ... nalita.htm
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Мнение може да искаже само човек който е работил поне няколко месеца.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

Аз се занимавам предимно с Форд и неговият оригинален уред е подобен . Тъчскриина е перфектен за нашата работа .
stilldark

Мнение от stilldark »

и в крайна сметка май никой не е работил тези продукти, май ще ви кажа ако го вземем дали върши работа, цената е приммалива, а и излежда да е удобно, вероятно до седмица ще си говорим с вносителите за условита по подръжката, другото което още незнам е дали сотуера е преведен на Български, на Панаира в Пловдив миналата година, тъкмо бяха почнали д аги внасят и още не беше преведен, но казаха че скоро щял да се преведе, ако вече е преведен наввярно ще го вземем.
najdobrix
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 7:44 pm
Местоположение: Sofia kv.Krasnapolyana
Обратна връзка:

Мнение от najdobrix »

8000 лв за посредствен скенер с много добър вЪншен вид?
stilldark

Мнение от stilldark »

В крайна сметка взехме Brainbee, който се скапа за 0 време и сега сме с Texa, ще го видим как е, но за сега няма проблеми с него.
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Мнение от VOLUMAX »

Сподели някакво мнение :?:
dokt0ra

Мнение от dokt0ra »

Texa axone2000 дайте някакви мнения за този продукт.Иглеждат сериозна фирма... и апаратчето не е лошо ГОлямата НОкиа както ги наричат хората на вън.Интересува ме също някакъв manual за ползването му ... мерси предварително на помогналите!!
stilldark

Мнение от stilldark »

Нека да поработи малко повече време, иначе аз не се занимавам със сервиза, той е на баща ми, а той е в Добрич а аз в София, като се прибера ще го разпитам, но се чувам с него от време навреме, виждал съм го и как работи, струва ми се че базата му е по-голяма от тази на Брейнбее и софтуера е направен много добре, за начинаещи, смисъл за първи пътв такъв софт видях, значи като избереш автомобила който ще тестваш и ти изкарва кратко филмче къде се намират куплунгите и как да го свържиш.

Също така взехме и някакъв руски Мотортестер, но него не съм го виждал още, но баща ми изглежда много доволен от него.
burgas

Мнение от burgas »

А този руския мотортестер от къде го взехте?Дай ни някакви координати.
stilldark

Мнение от stilldark »

burgas написа:А този руския мотортестер от къде го взехте?Дай ни някакви координати.
От Варна но повече незнам.
Публикувай отговор