Мнение на колеги за диагностичен четец

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Заключено
kim
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 6:39 pm

Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от kim »

Здравеите.Понеже както знаете има проблеми с диагностика на френските Рено,Пежо,Ситроен,като с Фордовете и доста други попаднах на един универсален Reader покриващ двигатели,ербеци,АBS,автоматични трансмисии- Super FR 704 Reader-all 4 in1.Пращам ви линк да се запознаете с възможностите му и условията за цена и доставка.Моля ви да изкажете мнение за това струва ли си да се взима подобно нещо.

http://www.aliexpress.com/product-fm/38 ... alers.html

Ще съм много благодарен да прочета мнения на колеги с опит в диагностиката и избор на скенери.
kim
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 6:39 pm

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от kim »

Tолкова ли няма кой да каже няколко думи за този тестер.Има толкова много с опит в избор и работа с подобна апаратура.Хвърлете поглед и се запознайте ако нямате преки впечатления.Дали ще върши работа??
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от mitko »

Е какво да ти кажем . Аз поне за първи път го виждам тоя боклук . Как мислиш с него да се оправиш с Френските . Искате от нас да сме пророци . Търсите из нета и намирате разни боклуци и ха сега дайте мнение . Купуваш и пробваш или питаш някой ползвал ли е такова .Щом не пише никой значи не е ползвал никой . Аз примерно не ползвам нищо китайско .Писнало ми е от боклуци по 100-400 долара. Наринал съм в такива боклуци незнам колко пари преди 8 години. Сега ползвам само квалитетна техника с платени обновявания . Идеята не е да ми е евтина техниката а да не мога да правя нищо с нея . По тия въпроси съм писал не само аз а и много други в то форум !!!!!
Аз избирам техниката според съпорта който притежава ( или помощ при нужда ,бърз ремонт , насоки при ремонта ако стане нещо с нея .......) и други такива обстоятелства .

Моля преди да се пускат безмислени теми от тоя тип да се прочете и потърси информация из постовете !!
moderator
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от VOLUMAX »

Мен такъв тестер веднъж ми се беше паднал в един пакет снакс :lol: Голяма мания е :idea:
КТМ is the BEST fuck the rest !
avtokit
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 5:05 pm

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от avtokit »

VOLUMAX написа:Мен такъв тестер веднъж ми се беше паднал в един пакет снакс :lol: Голяма мания е :idea:
:lol: :lol: :lol:
SUNTESTER
КОЛЕГА
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 3:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от SUNTESTER »

Каквото пише-го прави.В по-постен вид от други,но на сушата и градушка помага.Преди
продаваха един и същи уред с различен софт - отделно за Европа,Азия,Америка и ОБД,но някой се сети и качи всичко на едно място.Като резултат-спряха обновленията и се напълни паметта.Появиха се на негово място други уреди от фирмата майка AUTEL,а този си изпя песента.Има си софт за връзка с компютър.За два месеца си го избил,а след това има хляб за още 5 години в него.Не се засягай,че не ти отговориха веднага или пък в малко по-серт тон,но на този форум на подобни уреди не се дава предимство, защото не се смятат за съвсем професионални - т.е -за вадене на пари,но ако започваш сега самостоятелно-все от някъде трябва да тръгнеш според джоба си.
kim
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 6:39 pm

Re: Мнение на колеги за диагностичен четец

Мнение от kim »

Благодаря на всички които благоволиха да изкажат мнение.Най вече на SUNTESTER.В този форум на подобни уреди може да не се дава предимство, вероятно защото много забравят от къде са тръгнали.До сега не разчитах на диагностична апаратура и когато ми се наложеше се оправях чрез измерване с мултицет и осцилоскоп,но ми трябва нещо по елементарно за триене на грешки.Поздрави.
Заключено