Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава ли

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
isstaikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 6:24 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от isstaikov »

e те ми зеха 50 лв за да ми качат windows XP и 250 за програмата а даже не ми дадоха и диск за тва
isstaikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 6:24 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от isstaikov »

ама сега за 1ви път зимам такова нещо и още не ги разбирам нещата и се набутох може би
isstaikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 6:24 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от isstaikov »

може ли да ми кажете дали преди да свържа устройството трябва да дам на контакт или след като го свържа трябва да дам на контакт колата, и има ли значение дали е пала като е свързана с устройството
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от milennyc »

isstaikov написа:e те ми зеха 50 лв за да ми качат windows XP и 250 за програмата а даже не ми дадоха и диск за тва
Там колегите са много коректни но най вероятно са ти качли нов ъпдейт ..........

Това е телефон ми
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
isstaikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 6:24 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от isstaikov »

еми незнам изглеждаше свястен тип,но най-важното е да ми върши работа. попринцип каза че е последниа ъпдейт,ако имам някфи ядове ще ти пиша да си кажеш и ти мнението
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от milennyc »

isstaikov написа:еми незнам изглеждаше свястен тип,но най-важното е да ми върши работа. попринцип каза че е последниа ъпдейт,ако имам някфи ядове ще ти пиша да си кажеш и ти мнението
Кой ъпдейт си ... коя версия ти пише? 21..... или 19......
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
isstaikov
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 6:24 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от isstaikov »

нзн не съм видял
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от rangel1 »

isstaikov написа:ама сега за 1ви път зимам такова нещо и още не ги разбирам нещата и се набутох може би
Споко колега не се шашкай няма човечец в тоя форум дето да не се е обутвал :idea:
Всички си играем с огъня и понякога горим даже и с маркова техника :lol:
Такъв е живота дет се вика само не правете диагностики за 5 лв че неможем изби боклуците :idea:
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от waseko »

Тая тема заприлича на боза,защо не си размените телефони или скайп и да си говорите.Това ,което се дискутира на
яма нищо общо с шапката на темата.Поздрави.
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от milennyc »

waseko написа:Тая тема заприлича на боза,защо не си размените телефони или скайп и да си говорите.Това ,което се дискутира на
яма нищо общо с шапката на темата.Поздрави.
Направил съм го....
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
actia
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 13, 2011 10:11 pm

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от actia »

Като гледам тук има много хора за съд.Разпространението и притежанието на незаконен софтуер се наказва от закона.Нито една от фирмите споменати тук нямат разрешението на ACTIA GRUP да разпространяват и да ползват този софтуер.Всички споменати фирми и лица в този форум притежават и продават Китайски клонинг за това цената му е такава.Единствен оторизиран търговец за България е Имахижу ООД моля обърнете към него за повече въпроси и цена на продукта.

пп.Форума е копиран и ще бъде изпратен на ACTIA GRUP и прокуратурата
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от KLESHTITE »

бегаи бе сопол кво ше стане
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от waseko »

actia написа:Като гледам тук има много хора за съд.Разпространението и притежанието на незаконен софтуер се наказва от закона.Нито една от фирмите споменати тук нямат разрешението на ACTIA GRUP да разпространяват и да ползват този софтуер.Всички споменати фирми и лица в този форум притежават и продават Китайски клонинг за това цената му е такава.Единствен оторизиран търговец за България е Имахижу ООД моля обърнете към него за повече въпроси и цена на продукта.

пп.Форума е копиран и ще бъде изпратен на ACTIA GRUP и прокуратурата
Така както си се регистрирал приличаш на някой от заместник директорите на ACTIA ,който знае български.И Имахижу не е единствен търговец за България,той е единствен само на чешкия клон на групата.Поздрави.
actia
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 13, 2011 10:11 pm

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от actia »

Има закони в тая държава и трябва да се спазват.А що се отнася кой съм и как съм се регистрал това не е ваша работа господине.Атал е прозводителя на MULTI-DIAG а не клон,както казах вече всичко закупено не от Имахижу и Хидролифт е Китайски клонинг затова почти всички устроиства са със един и същи сериен номер.Абдеита на Мулти Диаг от доста време е само през интернет и няма софт на DVD носител.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Multi-Di@g Access J2534 Pass-Thru OBD2 Device заслужава

Мнение от bobolin4o »

Сега, първо да уточня, че не притежавам въпросното устройство, било то клонинг или оригинал.
Бих казал също, че и за в бъдеще не сматам да притежавам!
По въпроса повдигнат от actia... "колега", като не ви кефи във фирмата, че има клонирани устройства на пазара с един и същ сериен номер, търсете си правата при производителите на съответните клонирани устройства.
Никой не може да каже нещо на някой, закупил по съвсем легален начин, платил МИТО и ДДС за съответното клонирано устройство.
Ай със здраве!
P.S.
Ако пък случайно можете да помогнете по дискутираните тук проблеми, чувствайте се поканен по всяко време.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор